eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Top Hotele w Warszawie

3 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe w Warszawie

Infrastruktura hotelowa w Warszawie składa się z hoteli o każdym standardzie, od obiektów 5 gwiazdkowych, boutiqowych po hotele 1 gwiazdkowe, apartamenty i hotele robotnicze.

Hotele 5 gwiazdkowe w Warszawie to 10 obiektów spełniających najwyższe wymagania klientów. W Większości są to hotele typowo biznesowe, co wynika z charakteru miasta jakim jest Warszawa ale kierują swoją ofertę również do turystów.

Pięciogwiazdkowy Warsaw Mariott Hotel to jeden z pierwszych obiektów najwyższej kategorii, zarządzany przez zagraniczną sieć hotelową. Hotel od początku wyznaczał pojęcie luksusu i usług na najwyższym poziomie, co było wielokrotnie nagradzane wyróżnieniami i wysokimi miejscami w rankingach hotelowych. Na 20 piętrach zajmowanych przez hotel w Centrum Lim znajduje się 428 pokoi i 95 apartamentów, hotel posiada 21 sal wielofunkcyjnych i pokoi do pracy oraz 5 restauracji i barów a także hotelowe centrum Spa z basenem, fitness roomem i gabinetami zabiegowymi. Jest położony w samym centrum Warszawy w pobliżu dworca kolejowego Warszawa Centralna co zapewnia szybki i wygodny transport do i z lotniska im. Chopina.

Inny  charakter ale ukierunkowanie na tą samą grupę gości reprezentuje hotel 5 gwiazdkowy w Warszawie – Rialto. Jest również usytuowany w centrum miasta, w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki, galerii handlowych, muzeów, teatrów i kin ale w spokojnej części śródmieścia. Znajduje się w zaadaptowanej kamienicy przedwojennej i dysponuje 6 pokojami jednoosobowymi, 27 pokojami dwuosobowymi oraz 11 apartamentami.  Wszystkie pokoje zostały wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów a ich klimat nawiązuje so secesji. W pięciogwiazdkowym Hotelu Rialto znajdują się 2 sale konferencyjne o unikalnych wnętrzach wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz sala fitness, sauna sucha i parowa z aromaterapią. W hotelu znajduje się elegancka restauracja w której szef kuchni łączy smaki południowoamerykańskie z europejskimi wpływami co gwarantuje niezwykłe przeżycia kulinarne.

Położony w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim w dzielnicy ambasad, ministerstw i przedstawicielstw dyplomatycznych hotel 5 gwiazdkowy Hyatt Regency jest idealnym miejscem na ekskluzywny wypoczynek i do organizacji imprez firmowych. Hotel Hyatt dysponuje 2246 pokojami i apartamentami reprezentującymi najwyższe standardy, 13 salami wielofunkcyjnymi na terenie centrum konferencyjnego zajmującego powierzchnię łączna ponad 1000 m2,  restaurację, lobby bar i klub Holmes Place Platinum Club z basenem, fitnessem, saunami i gabinetami zabiegowymi.

Hotele 5 gwiazdkowe w Warszawie posiadają zróżnicowany charakter i planując podróż, służbową czy prywatną albo organizacje imprez firmowych warto zapoznać się z ofertami wszystkich obiektów.

Rezerwacja hoteli w Warszawie