eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Top hotele Poznań

3 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie to najważniejsze centrum wystawiennicze w Polsce, od wielu lat odbywają się tutaj najważniejsze wydarzenia targowe w Polsce. Cyklicznie miasto jest odwiedzane przez bardzo Duz liczbę gości biznesowych, dla których miasto posiada odpowiednio przygotowaną bazę noclegową, składającą się z hoteli o różnym standardzie, hoteli 5 gwiazdkowych w Poznaniu po okoliczne apartamenty.

Sheraton Poznań Hotel 5 gwiazdkowy w Poznaniu jest usytuowany tuż przy terenie zajmowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, w niewielkiej odległości od dworca kolejowego, zapewniający dobrą komunikację z Międzynarodowym Portem Lotniczym Poznań Ławica. Elegancki i komfortowy hotel gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Duma Hoteli Sheraton są niewiarygodnie wygodne łóżka Sweet Sleeper. Pięciogwiazdkowy Hotel Sheraton w Poznaniu dysponuje 180 przestronnymi pokojami, wyposażonymi w nowoczesne meble, eleganckie łazienki, miejsce do pracy, dostęp do internetu, sejf, indywidualną klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty i inne udogodnienia dla gości podróżujących służbowo. Strefa gastronomiczna Sheraton,5 gwiazdkowego hotelu w Poznaniu to restauracja Fusion z potrawami międzynarodowymi, Someplace Else z muzyką na żywo i Qube Vodka bar and Cafe. Biznesowe zaplecze  Hotelu Sheraton w Poznaniu jest również godne standardu 5 gwiazdek, 4 sale o powierzchni 340 m2 i usługa Starmeeting Consierge pozwalają zorganizować konferencje, kongresy i inne spotkania firmowe oraz prywatne na najwyższym poziomie.

Blow Up Hall 5050 Hotel 5 gwiazdkowy w Poznaniu jest określany jako dzieło sztuki w centrum miasta, łączy biznes ze sztuką w proporcjach 50:50 i stąd też nazwa obiektu. Awangardowy hotel 5 gwiazdkowy w Poznaniu wymykający się wszystkim kanonom i stwarzający gościom swój własny klimat i  atmosferę. Hotel jest bardzo innowacyjny, nie posiada tradycyjnej recepcji, zamiast klucza goście otrzymują Iphona, który nie tylko otwiera drzwi na których nie ma numeru ale również zabierze gościa na wycieczkę po mieście albo zaprowadzi na spotkanie . Hotel dysponuje 22 pokojami w 4 kategoriach, restauracje i bar. Wnętrza wypełnione sztuką nowoczesną i designerskimi meblami.

Rezerwacja hoteli w Poznaniu