eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Top hotele Kraków

9 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe Kraków

Kraków jako destynacja turystyczna nie wymaga rekomendacji, podobnie jest z popularnością Krakowa jako centrum biznesowego. Miasto posiada bardzo rozbudowaną bazę hotelową we wszystkich kategoriach, w tym największą w Polsce liczbę hoteli 5 gwiazdkowych.

Pięciogwiazdkowy Hotel Gródek jest usytuowany przy Rynku Głównym na Starym Mieście w Krakowie. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że Hotel Gródek daje możliwość szybkiego dotarcia do atrakcji miasta i zapewnia przy tym warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju. Hotel dysponuje 23 pokojami w standardzie 5 gwiazdek, wyposażonymi w klimatyzację i najnowocześniejszy sprzęt hotelowy. Każdy pokój posiada indywidualna aranżację i wystrój w stylach od klasycyzmu do współczesności. W hotelu znajduje się elegancka restauracja i bar w bibliotece.

W sercu Starego Krakowa znajduje się inny hotel 5 gwiazdkowy w którym historia miasta łączy się z nowoczesnością. Krakowski Hotel Grand posiada 64 komfortowe pokoje i eleganckie apartamenty, gwarantujące najwyższy poziom usług. Cały obiekt utrzymany jest w klimacie pałacowym, każde wnętrze ma swoją opowieść zawartą w ornamentach, zabytkowych meblach i dziełach sztuki. Polichromie, piękne marmury, drewniane stropy, złocone kominki i unikalne boazerie przenoszą gości w czasy Książąt Czartoryskich i blasku arystokracji polskiej. W Grandzie od dziesięcioleci gromadziła się krakowska i europejska bohema. Restauracja Hotelu Grand ze swoją niezwykła atmosferą, wysmakowanymi wnętrzami i wyrafinowanym menu miała zaszczyt gościć dyplomatów, organizować eleganckie bankiety i uroczyste przyjęcia. Hotel Grand słynie również z organizacji konferencji i spotkań służbowych na najwyższym poziomie. W tym celu udostępniono w hotelu 8 sal konferencyjno – bankietowych umożliwiających organizację imprez dla 400 osób.

Pozostałe hotele 5 gwiazdkowe w Krakowie:   Sheraton Kraków Hotel 5*, Radisson Blue Hotel Kraków 5*, Bonerowski Palace 5*, Hotel Stary 5*, Holiday Inn Kraków City Center 5*, Hotel Copernicus 5*, Hotel Dwór Kościuszko 5*, Crown Piast Hotel & Park 5*, Niebieski Art. Hotel & Spa 5*.

Rezerwacja hoteli w Krakowie