eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Top hotele Gdańsk

9 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe Gdańsk

Gdańsk dysponuje bazą ponad 17.000 miejsc noclegowych w różnym standardzie, od pokoi gościnnych, poprzez kameralne pensjonaty, po eleganckie hotele 5-o gwiazdkowe. Baza hoteli luksusowych w Gdańsku należy do najnowocześniejszych w Polsce, poza wysokim komfortem i wygodą zapewnia gościom i klientom pełne zaplecze biznesowe i turystyczne.

W centrum Gdańska znajduje się pięciogwiazdkowy Hotel Hilton, uznany za najlepszy projekt hotelowy roku 2010 w Europie środkowej i Wschodniej. Ze względu na wyjątkowy projekt architektoniczny, doskonałą lokalizację i bardzo wysoki standard usług, Hotel Hilton Gdańsk, zyskał do tej pory również wiele innych nagród i wyróżnień, z których najbardziej prestiżowym jest umieszczenie Hotelu Hilton w Gdańsku na 17 miejscu wśród 41, najciekawszych miejsc na świecie według New York Times. Hotel Hilton Gdańsk dysponuje największym centrum konferencyjnym w mieście, 150 pokojami i apartamentami oraz klubem wellness i fitness. Ogromne wrażenie robi basen w hotelu, umieszczony na najwyższej kondygnacji budynku, pod przeszklonym dachem. Basen połączony jest z tarasem rekreacyjno-widokowym tzw. Urban Beach.

Wśród hoteli 5-o gwiazdkowych w Gdańsku znajduje się Dwór Oliwski. Jest to kompleks hotelowo – restauracyjny z centrum fitness umieszczony w odrestaurowanym Dworze Oliwskim. Część hotelowa składa się ze 111 pokoi jedno i dwuosobowych, 11 pokoi o podwyższonym standardzie junior suite i 2 apartamentów. Goście Dworu Oliwskiego mają do dyspozycji basen, jacuzzi, saunę, łaźnie parową i słoneczną plażę. Restauracja w Dworze Oliwskim, serwuje menu będące połączeniem kuchni międzynarodowej i tradycyjnych polskich smaków, jest uważana za jedną z najlepszych restauracji hotelowych w Gdańsku.

Radisson Blue Gdańsk jest koilejnym spośród 5 gwiazdkowych hoteli w Gdańsku, oferującym wyjatkową lokalizację i najwyższy standard usług. Znajduje się w samym centrum Starego Miasta przy Długim Targu. Radisson Blue Gdańsk dysponuje 134 pokojami i apartamentami w tym wyjątkowym Apartamentem Prezydenckim o powierzchni 160 m2. Do organizacji konferencji, spotkań firmowych i bankietów Hotel Radisson Blue Gdańsk posiada 2 sale wielofunkcyjne zapewniającce możliwość organizacji imprez dla 220 osób.

Wyjątkowe miejsce wśród hoteli 5-o gwiazdkowych w Gdańsku zajmuje Hotel Podewils. Dysponuje tylko 10 pokojami, ale każdy z nich ma swój indywidualny charakter i urok. Hotel Podewils znajduje się nad brzegiem Motławy w odrestaurowanej kamienicy z XVIII wieku. Hotel Podewils to idealne miejsce dla gości ceniących spokój i prywatność oraz miłośników hoteli boutiqowych, gwarantujących komfort i kontakt z XVIII wieczną historią Gdańska.

 

Rezerwacja hoteli w Gdańsku