eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Wydarzenia online zorganizowane przez Polish Travel Quo Vadis

Firma Polish Travel Quo Vadis dostosowując się do obecnej sytuacji proponuje zgodnie z hasłem #GoOnline organizację wydarzeń w sieci. Wydarzenia w sieci to rzeczywistość która otwiera przed nami nowe możliwości. Polish Travel Quo Vadis zorganizowało już wydarzenia takie jak: – Webinar PROFILAKTYKA ZDROWOTNA PO COVID-19 – WEBINAR SZCZEPIENIA PASZPORTEM W PODRÓŻY? – Webinar WARSZTAT DLA RODZICÓW „W TROSCE O NASZE DZIECI pt. Oblicza depresji – potrzeby i możliwości” – COVID-19 – aktualny stan wiedzy DLA KAŻDEGO – W trosce o dziecko – Wielkopolskie Forum Pediatrii

Organizacja wydarzeń online
GO ONLINE , Konferencje online , Webinary / 29 lipca 2021

Wydarzenia w sieci to rzeczywistość która otwiera przed nami nowe możliwości. W obecnych czasach obostrzenia i troska o nasze wspólne bezpieczeństwo uniemożliwiają nam organizowanie tradycyjnych spotkań i konferencji. Firma Polish Travel Quo Vadis ma na to sposób! Pomogą Wam zorganizować wydarzenia online, wydarzenia hybrydowe, spotkania firmowe, webinary, warsztaty i szkolenia.

Organizacja i obsługa eventów online
GO ONLINE , Online , Webinary / 26 maja 2021

Wydarzenia w sieci to rzeczywistość która otwiera przed nami nowe możliwości. Firma Polish Travel Quo Vadis dostosowując się do obecnej sytuacji proponuje Państwu pomoc w organizacji i obsłudze eventów online: -konferencje, -webinary, –wydarzenia online, -wydarzenia hybrydowe, -potkania firmowe, -webinary, -warsztaty, -szkolenia, -eventy hybrydowe, -wydarzenia live. Zapewnią Państwu najwyższej jakości sprzęt, doświadczenie i kreatywne podejście.