eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

SZCZEPIENIA PASZPORTEM W PODRÓŻY?
COVID-19 , GO ONLINE , Konferencje online / 27 lipca 2021

Na zorganizowanym przez firmę Polish Travel Quo Vadis webinarze pt. „Szczepienia paszportem w podróży” uczestnicy mieli możliwość poszerzenia wiedzy nt. aktualnych zasad i regulacji panujących w szeroko rozumianej branży turystycznej. Prof. zw. dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska omówiła z uczestnikami medycynę podróży w czasach pandemii, następnie odpowiedziała na pytania zadawane przez uczestników. Następnie Pan Bartosz Różalski opowiedział o testach na COVID-19 i zaświadczeniach, które są gwarancją bezproblemowej podróży. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się również szczegółów dotyczących Unijnego Cyfrowego Zaświadczenia COVID-19 oraz poznać aktualne zasady dotyczące bezpieczeństwa podczas podróży samolotem.

Polish Travel Quo Vadis
GO ONLINE , Online , Webinary / 21 lipca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis od 1990 roku zajmuje się podróżami służbowymi i wyjazdami dla firm. Wychodząc na przeciw dzisiejszym wymaganiom klientów oraz zgodnie z dewizą # GO ONLINE organizują dla Państwa również kompleksową obsługę eventów online, wirtualnych konferencji, wydarzeń w sieci, konferencji naukowych online.

Przenieś swoje wydarzenie do sieci!

Jak prowadzić konferencje, rozmowy z klientami oraz organizować eventy podczas pandemii COVID-19? To proste! Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo oraz konieczność dostosowania funkcjonowania firmy do obecnych wymogów warto przenieść ją do świata online. Firma Polish Travel Quo Vadis zajmuje się kompleksowym wsparciem dla biznesu w zakresie organizacji wydarzeń z sektora MICE, w tym konferencji online oraz eventów hybrydowych. Pomogą Państwu zorganizować między innymi spotkania firmowe, webinary, warsztaty i szkolenia online.

WEBINAR Profilaktyka zdrowotna po COVID-19 – ważna i aktualna wiedza dla każdego

Zorganizowany przez firmę Polish Travel Quo Vadis webinar pt. „WEBINAR Profilaktyka zdrowotna po COVID-19- ważna i aktualna wiedza dla każdego” cieszył się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie skierowane było do każdego. Uczestnicy mieli możliwość posłuchania zaleceń znakomitych i doświadczonych specjalistów, którzy przekażą najważniejsze informacje dot. opieki zdrowotnej i budowania odporności. Zachęcamy do obserwowania strony www.ptqv.pl, aby być na bieżąco z informacjami o najbliższych webinarach.

Czym jest „webinar” i jakie otwiera przed nami możliwości?

Webinar to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Wygodne zarówno dla prowadzących, jak i dla uczestników. Taka forma wydarzeń online staje się coraz bardziej popularna. Webinary pomagają w prowadzeniu konferencji i spotkań w wygodniejszy i efektywniejszy sposób. Każdy człowiek może prowadzić naradę lub uczestniczyć w webinarze w dowolnym miejscu: przy biurku, w domu lub w pracy. W obecnej sytuacji wiele firm ze względu na bezpieczeństwo zdecydowało się na takie rozwiązanie! Chciałbyś zorganizować webinar w swojej firmie? Pomoże Ci w tym firma Polish Travel Quo Vadis.

Webinar „OBLICZA DEPRESJI – POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI”
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 2 lipca 2021

Drodzy Rodzice, wyniki badań prowadzonych w populacji rozwojowej pokazują, że pandemia COVID-19 przyczyniła się do wystąpienia depresji u dzieci i młodzieży lub znacznie nasiliła wcześniejsze dolegliwości. Jak zauważyć, że ten problem dotyczy Waszego dziecka? Jak zapobiegać i pomagać? Tego wszystkiego dowiecie się na webinarze organizowanym przez firmę Polish Travel Quo Vadis. Webinar pt. ” OBLICZA DEPRESJI – POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI „ odbędzie się 15 WRZEŚNIA 2021 o GODZINIE 17.30. Zapraszamy do zapisów.

Polish Travel Quo Vadis
GO ONLINE , Online , Rezerwacja Online , Webinary / 29 czerwca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis prowadzi kompleksową organizację konferencji, konferencji online, wydarzeń w sieci, eventów hybrydowych, a także usług z zakresu MICE ( meetings, incentives, conferences, events ) i business travel. Kompleksowo organizują wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje oraz wyjazdy na misje gospodarcze. Zajmują się również sprzedażą biletów lotniczych, rezerwują hotele oraz ubezpieczają podróże. Jest to licencjonowane biuro podróży. Posiadają licencję akredytowanego agenta IATA. Zapraszamy do korzystania z ich usług! Na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Wydarzenia w sieci „GO ONLINE”
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 24 czerwca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis bardzo dobrze radzi sobie ze wszelkimi zleceniami oraz wykazuje się wysokim poziomem organizacji i jakości wykonywanych prac. Dlatego jeśli szukasz firmy, której chcesz powierzyć organizację Twojego wydarzenia to jest to najlepszy wybór! Dostosowując się do obecnej sytuacji związanej z pandemią Polish Travel Quo Vadis proponuje zgodnie z hasłem #GoOnline organizację wydarzeń w sieci. Oferują: konferencje online, webinary, eventy hybrydowe konferencje naukowe online, eventy online, spotkania online.

Webinar o COVID-19

Firma Polish Travel Quo Vadis zorganizowała webinar pt. „Webinar dla Pacjentów. Konferencja online” . W jego trakcie uczestnicy poznali aktualną wiedzą dotyczącą COVID-19, w podziale na różne sfery życia. Wysłuchali porad Lekarza, Pielęgniarki oraz Prawnika i Psychologa. Uczestnicy mieli okazję usłyszeć masę porad od specjalistów, dzięki którym może łatwiej będzie im radzić sobie w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do zapisów na kolejne wydarzenia online!

Jaką formę wydarzenia wybrać?
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 16 czerwca 2021

Czasami trudno jest podjąć decyzję odnośnie formy wydarzenia. W wyborze pomoże Państwu firma Polish Travel Quo Vadis! Przedstawią zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Studio online, green screen, studio mobilne, spotkanie hybrydowe w hotelu? Jeśli nie wiecie Państwo, która z dostępnych opcji jest najlepszym rozwiązaniem, pomogą dokonać wyboru. Z ich wsparciem zrealizujesz także wywiady, debaty, warsztaty online.