eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Czy tylko zaszczepieni będą mogli podróżować?
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 2 czerwca 2021

Już 8 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. Szczepienia paszportem w podróży? Podczas wydarzenia porozmawiamy na temat zasad i regulacji panujących w szeroko rozumianej branży turystycznej. Organizatorzy pokażą, że podróżowanie jest bezpieczne, a zachowując reżim możemy wspólnie wrócić do przyjemnych form spędzania wolnego czasu.

Webinar pt. „Szczepienia paszportem w podróży?”

Przypominamy, że już 8 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się webinar pt. „Szczepienia paszportem w podróży?”. Celem przewodnim Webinaru jest poszerzenie wiedzy dotyczącej szczepień w podróży, szczególnie szczepień ochronnych przeciw COVID-19. Porozmawiamy na temat zasad i regulacji panujących w szeroko rozumianej branży turystycznej. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych powyższym tematem.

Szczepienia paszportem w podróży?

8 czerwca o godz. godz. 18.00 odbędzie się webinar pt. „Szczepienia paszportem w podróży?”. Będą mieli Państwo okazję wysłuchać opinii specjalistów takich jak : – Prof. zw. dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska – Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Nabytych Niedoborów Odporności Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, – Bartosz Różalski – Business Customer Advisor w uPacjenta, -Paweł Niewiadomski – Prezes PIT – Polskiej Izby Turystyki oraz przewodniczący ECTAA, -Anna Dziedzic – Biuro Radcy. Ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii, -Bartłomiej Grębski – Key Account Manager Polskie Linie Lotnicze LOT. Wydarzenie skierowane jest do każdego z nas, dlatego zachęcamy do zapisów.