eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Polish Travel Quo Vadis
GO ONLINE , Online , Webinary / 21 lipca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis od 1990 roku zajmuje się podróżami służbowymi i wyjazdami dla firm. Wychodząc na przeciw dzisiejszym wymaganiom klientów oraz zgodnie z dewizą # GO ONLINE organizują dla Państwa również kompleksową obsługę eventów online, wirtualnych konferencji, wydarzeń w sieci, konferencji naukowych online.

WARSZTATY DLA RODZICÓW DZIECI Z DEPRESJĄ – trwają już zapisy!

Jesteś rodzicem dziecka z depresją? Chcesz wspierać swoją pociechę, ale nie wiesz jak? Ten webinar jest dla Ciebie. WARSZTATY DLA RODZICÓW DZIECI Z DEPRESJĄ PT. OBLICZA DEPRESJI – POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI Aby pomóc dziecku i nastolatkowi w kryzysie psychicznym należy zacząć od zrozumienia czynników wywołujących depresję. Ważna jest wiedza na temat zapobiegania pojawieniu się zaburzeń nastroju, a w przypadku ich wystąpienia istotne są informacje dotyczące adekwatnego leczenia, a także wspierania dziecka w trudnych dla niego chwilach. Na wydarzeniu organizowanym przez Polish Travel Quo Vadis specjaliści podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, podyskutują na temat wielu stereotypów, wykażą, że pomoc to nie tylko farmakoterapia, ale również psychoterapia i oddziaływania środowiskowe, w tym wsparcie rodziny.

WEBINAR Profilaktyka zdrowotna po COVID-19 – ważna i aktualna wiedza dla każdego

Zorganizowany przez firmę Polish Travel Quo Vadis webinar pt. „WEBINAR Profilaktyka zdrowotna po COVID-19- ważna i aktualna wiedza dla każdego” cieszył się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie skierowane było do każdego. Uczestnicy mieli możliwość posłuchania zaleceń znakomitych i doświadczonych specjalistów, którzy przekażą najważniejsze informacje dot. opieki zdrowotnej i budowania odporności. Zachęcamy do obserwowania strony www.ptqv.pl, aby być na bieżąco z informacjami o najbliższych webinarach.

Zalety wydarzeń online
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 9 lipca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis proponuje zgodnie ze swoim hasłem #GoOnline przeniesienie Państwa wydarzenia do świata online! Jakie są zalety wydarzenia online? – możliwość dotarcia do większej ilości osób, – szansa dla tych, którzy nie mogą fizycznie pojawić się na wydarzeniu, – wzrost zasięgów, – w obecnej sytuacji przede wszystkim bezpieczeństwo, – duże możliwości dla sponsorów.

Czym jest „webinar” i jakie otwiera przed nami możliwości?

Webinar to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Wygodne zarówno dla prowadzących, jak i dla uczestników. Taka forma wydarzeń online staje się coraz bardziej popularna. Webinary pomagają w prowadzeniu konferencji i spotkań w wygodniejszy i efektywniejszy sposób. Każdy człowiek może prowadzić naradę lub uczestniczyć w webinarze w dowolnym miejscu: przy biurku, w domu lub w pracy. W obecnej sytuacji wiele firm ze względu na bezpieczeństwo zdecydowało się na takie rozwiązanie! Chciałbyś zorganizować webinar w swojej firmie? Pomoże Ci w tym firma Polish Travel Quo Vadis.

Webinar „OBLICZA DEPRESJI – POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI”
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 2 lipca 2021

Drodzy Rodzice, wyniki badań prowadzonych w populacji rozwojowej pokazują, że pandemia COVID-19 przyczyniła się do wystąpienia depresji u dzieci i młodzieży lub znacznie nasiliła wcześniejsze dolegliwości. Jak zauważyć, że ten problem dotyczy Waszego dziecka? Jak zapobiegać i pomagać? Tego wszystkiego dowiecie się na webinarze organizowanym przez firmę Polish Travel Quo Vadis. Webinar pt. ” OBLICZA DEPRESJI – POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI „ odbędzie się 15 WRZEŚNIA 2021 o GODZINIE 17.30. Zapraszamy do zapisów.

Polish Travel Quo Vadis
GO ONLINE , Online , Rezerwacja Online , Webinary / 29 czerwca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis prowadzi kompleksową organizację konferencji, konferencji online, wydarzeń w sieci, eventów hybrydowych, a także usług z zakresu MICE ( meetings, incentives, conferences, events ) i business travel. Kompleksowo organizują wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje oraz wyjazdy na misje gospodarcze. Zajmują się również sprzedażą biletów lotniczych, rezerwują hotele oraz ubezpieczają podróże. Jest to licencjonowane biuro podróży. Posiadają licencję akredytowanego agenta IATA. Zapraszamy do korzystania z ich usług! Na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Wydarzenia w sieci „GO ONLINE”
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 24 czerwca 2021

Firma Polish Travel Quo Vadis bardzo dobrze radzi sobie ze wszelkimi zleceniami oraz wykazuje się wysokim poziomem organizacji i jakości wykonywanych prac. Dlatego jeśli szukasz firmy, której chcesz powierzyć organizację Twojego wydarzenia to jest to najlepszy wybór! Dostosowując się do obecnej sytuacji związanej z pandemią Polish Travel Quo Vadis proponuje zgodnie z hasłem #GoOnline organizację wydarzeń w sieci. Oferują: konferencje online, webinary, eventy hybrydowe konferencje naukowe online, eventy online, spotkania online.

Webinar o COVID-19

Firma Polish Travel Quo Vadis zorganizowała webinar pt. „Webinar dla Pacjentów. Konferencja online” . W jego trakcie uczestnicy poznali aktualną wiedzą dotyczącą COVID-19, w podziale na różne sfery życia. Wysłuchali porad Lekarza, Pielęgniarki oraz Prawnika i Psychologa. Uczestnicy mieli okazję usłyszeć masę porad od specjalistów, dzięki którym może łatwiej będzie im radzić sobie w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do zapisów na kolejne wydarzenia online!

Jaką formę wydarzenia wybrać?
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 16 czerwca 2021

Czasami trudno jest podjąć decyzję odnośnie formy wydarzenia. W wyborze pomoże Państwu firma Polish Travel Quo Vadis! Przedstawią zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Studio online, green screen, studio mobilne, spotkanie hybrydowe w hotelu? Jeśli nie wiecie Państwo, która z dostępnych opcji jest najlepszym rozwiązaniem, pomogą dokonać wyboru. Z ich wsparciem zrealizujesz także wywiady, debaty, warsztaty online.