eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Webinar o COVID-19

Firma Polish Travel Quo Vadis zorganizowała webinar pt. „Webinar dla Pacjentów. Konferencja online” . W jego trakcie uczestnicy poznali aktualną wiedzą dotyczącą COVID-19, w podziale na różne sfery życia. Wysłuchali porad Lekarza, Pielęgniarki oraz Prawnika i Psychologa. Uczestnicy mieli okazję usłyszeć masę porad od specjalistów, dzięki którym może łatwiej będzie im radzić sobie w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do zapisów na kolejne wydarzenia online!

Jaką formę wydarzenia wybrać?
COVID-19 , GO ONLINE , Online , Webinary / 16 czerwca 2021

Czasami trudno jest podjąć decyzję odnośnie formy wydarzenia. W wyborze pomoże Państwu firma Polish Travel Quo Vadis! Przedstawią zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Studio online, green screen, studio mobilne, spotkanie hybrydowe w hotelu? Jeśli nie wiecie Państwo, która z dostępnych opcji jest najlepszym rozwiązaniem, pomogą dokonać wyboru. Z ich wsparciem zrealizujesz także wywiady, debaty, warsztaty online.

Przenieś wydarzenie do świata online
COVID-19 , GO ONLINE , Konferencje online , Webinary / 11 czerwca 2021

Jak prowadzić konferencje, rozmowy z klientami oraz organizować eventy podczas pandemii COVID-19? To proste! Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo oraz konieczność dostosowania funkcjonowania firmy do obecnych wymogów warto przenieść ją do świata online. Firma Polish Travel Quo Vadis zajmuje się kompleksowym wsparciem dla biznesu w zakresie organizacji wydarzeń z sektora MICE, w tym konferencji online oraz eventów hybrydowych. Pomogą Państwu zorganizować między innymi spotkania firmowe, webinary, warsztaty i szkolenia online.

Polish Travel Quo Vadis – Kompleksowa organizacja konferencji i wydarzeń online

Firma Polish Travel Quo Vadis obsługuje konferencje i kongresy medyczne, farmaceutyczne, naukowe, specjalistyczne, zjazdy branżowe i szkolenia. Zorganizują i obsłużą każde wydarzenie, zarówno małe spotkania warsztatowe czy duże, międzynarodowe konferencje i kongresy dla kilka tysięcy uczestników. W ich ofercie znajduje się organizacja wydarzeń stacjonarnych, wydarzeń online i wydarzeń hybrydowych. Spotkania firmowe, webinary, warsztaty i szkolenia. Zapewniają kompleksową organizację i sprawną obsługę. Oferta obejmuje: – Projekt wydarzenia i plan działania – Doradztwo finansowe i kontrola budżetu – Budowa i obsługa strony www konferencji – Wybór i wdrożenie elektronicznego systemu obsługi konferencji – Przyjmowanie zgłoszeń i rejestracja uczestników – Prowadzenie sekretariatu konferencji – Rejestracja referatów i abstraktów – Wdrożenie systemu kwalifikacji referatów i abstraktów – Rezerwacja i obsługa sal konferencyjnych – Obsługa techniczna konferencji – Nagłośnienie i oświetlenie – Budowa stoisk dla sponsorów i wystawców – Projektowanie i druk materiałów konferencyjnych – Tłumaczenia symultaniczne – Nagrywanie i transmisja online konferencji – Catering, przerwy kawowe, posiłki, bankiety – Zawieranie umów z dostawcami i sponsorami – Sprawdzanie obecności i wystawianie certyfikatów – Rezerwacja hoteli dla wykładowców uczestników – Organizacja imprez towarzyszących – Bilety lotnicze dla uczestników i wykładowców – Program turystyczny dla uczestników i osób towarzyszących

Wydarzenia Online – Polish Travel Quo Vadis

Wydarzenia Online to rzeczywistość, która otwiera przed nami nowe możliwości. Polish Travel Quo Vadis wie jak je skutecznie wykorzystać. Dostosowując się do obecnej sytuacji zaproponowali swoim klientom organizację wydarzeń w sieci. Firma zorganizowała już między innymi wydarzenia : – WEBINAR Profilaktyka zdrowotna po COVID-19 – ważna i aktualna wiedza dla każdego – XI Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne – WEBINAR COVID-19- aktualny stan wiedzy dla każdego Konsultanci Polish Travel Quo Vadis z chęcią pomogą Państwu wyborze rozwiązania i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Kompleksowa organizacja konferencji

Firma Polish Travel Quo Vadis obsługuje konferencje i kongresy medyczne, farmaceutyczne, naukowe, specjalistyczne, zjazdy branżowe oraz szkolenia. Pomogą Państwu zorganizować i obsłużyć każde wydarzenie, zarówno małe spotkania warsztatowe czy duże, międzynarodowe konferencje i kongresy dla kilka tysięcy uczestników. Możecie Państwo powierzyć im zarówno organizację wydarzenia stacjonarnego jak i wydarzenia online.

WEBINAR Szczepienia paszportem w podróży?

Webinar „Szczepienia paszportem w podróży?” ma na celu poszerzenie wiedzy dotyczącej szczepień ochronnych COVID-19 oraz zasad i regulacji panujących w szeroko rozumianej branży turystycznej. Na spotkaniu potwierdzimy, że podróżowanie jest bezpieczne, a zachowując reżim możemy wspólnie wrócić do przyjemnych form spędzania wolnego czasu. W wydarzeniu wezmą udział zarówno medycy jak i przedstawiciele branży turystycznej (regiony Europy), a także transportowej. Organizatorem wydarzenia jest firma Polish Travel Quo Vadis.

Internet – idealny sposób na komunikowanie się z innymi

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 spowodowała, że internet stał się dla wielu z nas w pełni naturalnym środowiskiem. Nie jest on tylko bogatym źródłem informacji i znakomitym sposobem na komunikowanie się z innymi. Umożliwia również kompleksową realizację niemal wszystkich życiowych potrzeb. Webinary pozwoliły milionom osób na całym świecie na dostęp do wiedzy, która byłaby w innych warunkach po prostu niedostępna ze względu na ograniczenia logistyczne. Dzięki niemu mamy możliwość organizowania wydarzeń w sieci takich jak webinary, warsztaty i szkolenia oraz konferencje. Poszukujesz firmy, która pomoże Ci w organizacji takiego wydarzenia? Polecamy firmę Polish Travel Quo Vadis.

XI Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne
GO ONLINE , Konferencje online , Online , Webinary / 30 kwietnia 2021

XI Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne odbyło się w sieci. Zorganizowana przez firmę Polish Travel Quo Vadis konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie skierowane było do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Konferencja miała na celu analizie aktualnych doniesień dotyczących COVID-19, w tym wpływu SARS-CoV-2 na inne choroby zakaźne i przewlekłe.