eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Sun & Snow Resorts Apartamenty, Szklarska Poręba

19 października 2020

W sercu Szklarskiej Poręby znajdziecie Sun & Snow Resorts Apartamenty. Atutem obiektu jest jego niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja. Znajduje się on w pobliżu lasu i przepływającego strumyka. Z obiektu roztacza się przepiękny widok na góry.
Kompleks został zaprojektowany tak, by wpisać się w styl urokliwych miejscowości górskich. Składa się on z trzech oddzielnych budynków, które nie różnią się pod względem architektury.
Apartamenty są położone w malowniczym miejscu, na terenie obiektu znajduje się mnóstwo drzew.
Usytuowanie obiektu pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju, a także oferuje dobre połączenie z centrum górskiego kurortu.
W pobliżu budynków znajduje się wiele atrakcji turystycznych (kilka mniejszych wyciągów narciarskich, Dinopark, Rodzinny Park Rozrywki).
Wszystkie apartamenty zostały urządzone i wyposażone w taki sposób, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Lokalizacja jest idealna dla amatorów wycieczek rowerowych. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia sprzętu rowerowego.
Przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.
Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego .
Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.
Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).
Orientacyjne odległości:
• Centrum miasta – 2 km
• Najbliższy sklep spożywczy – 50 m
• Wyciągi w Dolinie Szczęścia – 2 km
• Wyciąg Biała Polana – 2,5 km
• Wyciąg Pietkiewiczówka – 4 km
• Ski Arena – 4,5 km
• Dinopark – 800 m
• Szkółka narciarska – 3 km
Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Szklarskiej Porębie najdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl