eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Słoneczny Młyn, Bydgoszcz

8 marca 2021

Hotel Słoneczny Młyn mieści się w imponującym XIX-wiecznym młynie nad brzegiem Brdy Od centrum miasta dzieli go niespełna dwa kilometry. Jest to pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Bydgoszczy.

Jego lokalizacja sprzyja łatwemu dojazdowi z lotniska i dworca kolejowego.
Czas dojazdu z dworca PKP: 20 min.
Czas dojazdu z dworca PKS: 5 min.
Czas dojazdu z lotniska: 25 min.
Czas dojazdu na Stary Rynek: 15min.
Bydgoszcz – Warszawa: 3:30h
Bydgoszcz – Gdańsk: 2:30h
Bydgoszcz – Poznań: 2h

W hotelu znajduje się 96 przytulnych, komfortowo wyposażonych pokoi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażone w sejfy i minibary.Wnętrza obiektu zdobią elementy secesyjne i w stylu art déco. Cztery piętra hotelu zostały zaprojektowane i urządzone tak, by symbolizowały pory roku.
Obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do bulwaru. Do dyspozycji gości jest parking podzielony na dwie części – niepłatną niestrzeżoną i płatną dozorowaną.
W cenie jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, bezpłatny parking, sauna i mini gym. Hotel oferuje również usługi dodatkowe takie jak|: 24 godzinny room service, sejf w recepcji, express check out, lekarz na życzenie, pranie i prasowanie.

Na terenie obiektu znajdziemu wlegancką restaurację z ogrodem i widokiem na rzekę, bar koktajlowy, 3 sale bankietowo-konferencyjne dla maksymalnie 300 osób, centrum odnowy biologicznej i klub nocny. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny i centrum fitness. JEst to hotel zarówno na podróż służbową, jak i rodzinne wakacje.