eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

POZIOM 511 Design Hotel & SPA **** Ogrodzieniec

12 sierpnia 2020

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to kameralny obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferujący luksusowy wypoczynek w bezpretensjonalnym stylu. Tutaj nowoczesny design hołdujący prostym formom i funkcjonalności został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę.

Jura Krakowsko-Częstochowska to jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów Polski.
Hotel POZIOM 511 Design Hotel & SPA zlokalizowany jest w jej najwyższym punkcie, na szczycie wzniesienia o wysokości 511 m n.p.m. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się ruiny Zamku Ogrodzienieckiego – najważniejszego przystanku Szlaku Orlich Gniazd oraz jednego z największych zabytkowych obiektów tego typu w Europie. Cały teren należy do chronionego obszaru Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd – jednego z licznych jurajskich parków krajobrazowych.

Bogactwo i piękno okolicznej przyrody sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, zachęca do korzystania z licznych szlaków turystycznych, urządzania pieszych wędrówek czy wycieczek rowerowych. Jura to także doskonałe miejsce dla miłośników wspinaczki i speleologii.
Na naszych Gości czeka 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Rozmieszczone są w dwóch połączonych ze sobą budynkach na różnych poziomach wysokości, których odmienny architektoniczny charakter przejawia się w czystej, ascetycznej i bogatej w mocne akcenty lub stonowanej, ocieplonej miękkimi detalami i drewnem stylistyce wnętrz. Elementem unifikującym wszystkie pomieszczenia hotelu, podkreślającym jednocześnie znaczenie otoczenia, są naturalne barwy – szarości, biel, czerń oraz liczne przeszklenia otwierające się na krajobraz.

We wszystkich pokojach i apartamentach znajdują się udogodnienia takie jak: ekspres do kawy, minibar, telewizor LCD z TV satelitarną, klimatyzacja, darmowy Internet bezprzewodowy.
Dodatkowo, dla zapewnienia Gościom komfortu hotel daje możliwość dopasowania do własnych potrzeb elementów wyposażenia – wyboru wielkości łóżka, rodzaju materaca, łazienki z prysznicem lub wanną.