eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

ibis Styles Warszawa Centrum

11 lutego 2019

https://www.accorhotels.com/A1J0

https://www.accorhotels.com/A1J0

https://www.accorhotels.com/A1J0
Otwarty na początku grudnia 2018 roku, hotel ibis Styles Warszawa Centrum to nowoczesny obiekt, na który składa się 179 pokoi hotelowych, dwie sale konferencyjne, restauracja oraz bar.
Każdy z pokoi wyposażony został w klimatyzację, wygodne łóżko, biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz szafę. Wystrój pokoi inspirowany jest nadwiślańską plażą, przy której obiekt jest położony. Jaskrawe, żywe odcienie błękitów oraz czerwieni, dodatki w postaci kół ratowniczych czy mierników poziomu wody sprawiają, że czujemy się jak na plaży w ciepły, słoneczny dzień.
Wyjątkowy design obiektu i nowoczesna technologia w jakiej został zbudowany i wyposażony to modne, pożądane dziś połączenie. Hotel jako jeden z nielicznych posiada własne panele fotowoltaiczne oraz urządzenia do filtrowania wody a plastikowe kubki czy foliowe woreczki jednorazowe zostały kolejno zastąpione kubkami szklanymi oraz torebkami papierowymi. A to wszystko w trosce o środowisko!
Klimatyczna restauracja Winestone serwuje dania kuchni polskiej oraz lokalne specjały.
Na terenie całego obiektu dostępne jest darmowe wi-fi, recepcja czynna jest całą dobę a zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą.