eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotton Hotel , Gdynia

21 października 2020

Hotton Hotel to miejsce, w którym niezwykły nastrój i szczególna dbałość o gości sprawią, że poczują się Państwo naprawdę wyjątkowo. Doskonała lokalizacja – centrum Gdyni, na granicy portu, a jednocześnie w niewielkiej odległości od plaży (około 800 metrów), Bulwaru Nadmorskiego i przystani jachtowej – to idealne miejsce na spotkania biznesowe i wypoczynek.

Obiekt posiada łącznie 62 nowoczesne i komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty (147 miejsc noclegowych).
Ukłąd pokoi:
– 4 pokoje 1-osobowe
– 49 pokoi 2-osobowych (w tym 7 pokoi dwuosobowych z dodatkowo rozkładaną sofą dla jednej osoby)
– 3 pokoje Lux typu Suite dla 2 osób z możliwością dostawki sofa dwuosobowa (sypialnia i pokój dzienny – zamykany osobno)
– 3 pokoje 2-osobowe dla osób niepełnosprawnych o zwiększonej powierzchni, z możliwością dostawki – sofa dwuosobowa
– 2 apartamenty 2-osobowe (pokój dzienny z toaletą, sypialnia z łazienką), z możliwością dostawki – sofa dwuosobowa w pokoju dziennym
– 1 apartament Lux dla 4 osób z: dwiema sypialniami (każda z własną łazienką), kinem domowym, barkiem, aneksem kuchennym, miejscem do pracy oraz dużym salonem wypoczynkowym z osobną toaletą.

W każdym pokoju znajduje się: sejf, biurko, telewizor LCD, TV Sat (m.in. Canał+, HBO), dostęp do Internetu (bezprzewodowy oraz łącze LAN) oraz łazienka z wanną lub prysznicem. Eleganckie i nowocześnie wyposażone pokoje tworzą idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Hotel dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Apartamenty z tarasami usytuowane są na najwyższej (siódmej) kondygnacji i położone są w sąsiedztwie części rekreacyjnej hotelu. Powyżej trzeciej kondygnacji rozpościera się widok (w zależności od umiejscowienia pokoju) na: panoramę Gdyni, Port, Sea Towers i Zatokę Gdańską.

Inne noclegi w Gdyni znajdziecie na stronie hotele.eu oraz OdkryjPolskę.pl