eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele Zielona Góra

9 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Zielona Góra

Zielona Góra liczy prawie 120 tysięcy mieszkańców i jest kulturalną i naukową stolicą regionu. W Zielonej Górze mieści się Uniwersytet, Filharmonia, Teatr Lubuski, wiele galerii i kin. Miasto zachwyca średniowiecznym urokiem i najdłuższym deptakiem w Polsce, wokół którego znajdują się zabytki i inne atrakcje turystyczne. Małe Bachusiki rozmieszczone na deptaku pilnują, żeby nic ciekawego turystów nie ominęło.

Miasto co miesiąc przyciąga turystów organizując różne festyny, festiwale, jarmarki ze słynnym i jedynym w Polsce winobraniem na czele.

Baza hoteli 4 gwiazdkowych w Zielonej Górze jest dobrze przygotowana na przyjęcie wymagających turystów.

Hotel Ruben 4* Zielona Góra to typowo biznesowy obiekt położony w centrum miasta. Składa się z 62 nowoczesnych i przestronnych pokoi, 3 sal konferencyjnych, restauracji i Strefy Relaksu. Profesjonalna obsługa sprawia, że goście przybywający  w Hotelu Ruben mogą w pełni oddać się pracy albo wypoczynkowi, w zależności od celu ich wizyty w Zielonej Górze.

Kolejny komfortowy, 4 gwiazdkowy hotel w Zielonej Górze to Dana Hotel & Spa, dysponujący 118 miejscami w pokojach jedno i dwuosobowych, pokojach dla zakochanych, komfortowych apartamentach. Pobyt w hotelu Dana może być uprzyjemniony wizytami w „Świecie Pięciu Saun i Groty Lodowej” w kórego skład wchodzi basen, jacuzzi, fitness i gabinety odnowy biologicznej. Do dyspozycji gości jest ponadto profesjonalny bowling i restauracja.  Dana Hotel & Spa to również doskonałe miejsce na organizacje spotkań firmowych, 3 sale konferencyjne są zlokalizowane na powierzchni 450 m2.

Pensjonat Gregor Fitness & Spa to inny przykład 4 gwiazdkowego hotelu w Zielonej Górze. Położony na skraju lasu zapewnia jednocześni szybkie dotarcie do centrum miasta. Gregor dysponuje 5 pokojami i 2 apartamentami oraz rozbudowanym Centrum Spa & Wellness.

4 gwiazdkowy hotel Qubus w Zielonej Górze jest typowym przedstawicielem sieci, łaczy funkcje biznesowe z komfortowym wypoczynkiem. Położony w centrum miasta hotel dysponuje 56 luksusowymi pokojami, centrum konferencyjnym dla 120 osób i restauracją słynącą z wykwintnych śniadań, na które składa się 100 produktów.

Rezerwacja hoteli w Zielonej Górze