eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele Zamość

9 kwietnia 2019

Hotele 4 i 3 gwiazdkowe w Zamościu.

Zamość dobrze wykorzystał szansę, jaką Polska zyskała dzięki wejściu do Unii Europejskiej, niejednokrotnie zdobywając nagrody i uznanie w konkursach dla gmin najlepiej wykorzystujących dotacje unijne. Pozyskane dofinansowanie posłużyło realizacji celów związanych ze zwiększeniem atrakcyjności Zamościa pod względem turystycznym, kulturalnym i inwestycyjnym oraz polepszenie warunków życia mieszkańców.

Najważniejszą inwestycją współfinansowaną prze UE wydaje się być odnowa Starego Miasta w Zamościu, uznanego za Pomnik Historii i wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miast ma wyjątkowy urok i przyciąga corocznie wielu turystów.

Baza hotelowa jest skromna ale wygodna.

Hotel Koronny to jedyny, elegancki hotel 4 gwiazdkowy w Radomiu, znajdujący się w zaadaptowanym zabytkowym budynku na terenie zamojskich koszar wojskowych. W hotelu znajduje się 9 pokoi jednoosobowych, 24 dwuosobowe oraz 4 apartamenty. Hotel Koronny dysponuje 2 salami konferencyjnymi, 2 salami restauracyjnymi i przyległym terenem, zapewniając bardzo dobre warunki do organizacji imprez firmowych z częścią oficjalną roboczą i integracyjną.

Sieciowy hotel 3 gwiazdkowy w Radomiu należy do grupy Mercure. Hotel Mercure Zamość Stare Miasto jest usytuowany tuż obok Ratusza, w odrestaurowanych i zaadoptowanych zabytkowych kamieniczkach. W hotelu znajduje się 50 pokoi i 2 apartamenty oraz Restauracja i Coctail Bar. Hotel jest nastawiony na grupy turystyczne, turystów indywidualnych oraz gości tranzytowych.

Hotel Renesans, 3 gwiazdkowy hotel w Radomiu dysponuje 70 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych.  Pokoje są komfortowo wyposażone, min w przewodowy internet, telewizor i lodówkę . Poza pokojami na terenie hotelu j darmowy internet jest dostępny przez wi fi. W hotelu znajduje się klimatyzowana sala wielofunkcyjna, zapewniająca obsługę konferencyjną i bankietową. Na terenie hotelu jest strzeżony parking.

Rezerwacja hoteli w Zamościu