eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele Zakopane

3 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe Zakopane

Zakopane jest nazywane zimową stolica Polski i rzeczywiście każdego roku tłumnie przybywają tam nie tylko mieszkańcy Warszawy ale również z całej Polski. Zakopane jest też bardzo popularne wśród naszych wschodnich sąsiadów z Litwy, Ukrainy, Łotwy i Białorusi.

Mając bardzo długie tradycje turystyczne Zakopane zapewnia odwiedzającym pełen przekrój bazy noclegowej, od 5 gwiazdek po góralskie chaty.

Hotele 5 gwiazdkowe w Zakopanym są dostosowane do wymogów amatorów zimowych sportów, wymagających wczasowiczów i na potrzeby organizacji imprez firmowych.

Villa Marilor Hotel & Spa to pięciogwiazdkowy hotel w Zakopanym, usytuowany w centrum miasta. W 35 przestronnych, eleganckich i komfortowych pokojach może zamieszkać blisko 100 gości w przypadku rodzin z dziećmi oraz ponad 60 gości biznesowych w pokojach dwuosobowych.  Niepowtarzalny klimat i charakter pięciogwiazdkowego hotelu Villa Marilor w Zakopanym tworzą zabytkowe wnętrza i piękny park okalający hotel. Restauracja z urozmaiconym menu serwuje urozmaicone dania gościom hotelowym i zapewnia obsługę gastronomiczną imprez biznesowych i bankietów. W Hotelu Villa Marilor znajdują się 2 sale konferencyjne mogące pomieścić odpowiednio, 60 lub 40 osób. Znajdujący się w Hotelu Villa Marilor Cafe Bar 1920 przyciąga klimatem z lat 20 XX wieku nie tylko gości hotelowych ale również spacerujących po Zakopanym.

Hotel 5 gwiazdkowy Litwor w Zakopanym to luksusowy i kameralny hotel wpisany w charakter Zakopanego. Znajduje się przy najmodniejszym deptaku Polski jakim są Krupówki i początku dyktuje wysoki poziom usług hotelarskich w Tatrach. Był pierwszym 4 gwiazdkowym hotelem w Zakopanym i pierwszym 5 gwiazdkowym hotelem w Zakopanym. Litwor łączy styl, nowoczesność, luksus i prestiż, zapewnia komfortowy pobyt w 51 pokojach i apartamentach. Zaplecze konferencyjne tworzą 2 sale wielofunkcyjne wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne.

Trzecim hotelem 5 gwiazdkowym w Zakopanym jest Hotel Rysy. Zbudowany w góralskim stylu jest jednocześnie najnowocześniejszym hotelem w Zakopanym. Pokoje zostały zaprojektowane z niezwykła dbałością o szczegóły i z troską o najwyższy poziom komfortu. Apartamenty na przykład posiadają tarasy z ogrodami zimowymi. W Strefie Spa można wypocząć w saunie i jacuzzi, lub poddać się wielu zabiegom rewitalizacyjnym, w intymnej atmosferze z widokiem na Tatry. Część konferencyjna składa się z 2 małych sal wielofunkcyjnych oraz panoramicznej sali konferencyjnej na 100 osób.

Tatry dają dużo spokoju i zapewniają doskonały wypoczynek, dodatkowo hotele 5 gwiazdkowe w Zakopanym dostarczają  wyjątkowego luksusu.

Rezerwacja hoteli Zakopane