eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele we Włocławku

9 kwietnia 2019

Hotele 4 i 3 gwiazdkowe we Włocławku

We Włocławku obecny funkcjonuje przemysł chemiczny, energetyczny, precyzyjny i spożywczy, znajduje się tutaj 7 spośród największych firm w Polsce. Infrastruktura gospodarcza spowodowała rozwój infrastruktury turystycznej w tym bazy hotelowej.

Czterogwiazdkowy Hotel & Spa Młyn we Włocławku to luksusowy kompleks usytuowany w Parku im. Henryka Sienkiewicza, w centrum miasta. Hotel znajduje się w odrestaurowanym i zaadaptowanym na potrzeby hotelowe zabytkowym młynie.  W przeciwieństwie do hoteli typowo biznesowych, Młyn jest przeznaczony dla ludzi, którzy poza komfortem i elegancją szukaja unikalnych przestrzeni, oryginalnych wnętrz i wyjątkowej atmosfery. Hotel dysponuje 64 pokojami dwu i trzyosobowymi, 9 apartamentami i 3 pokojami typu studio. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, płaski telewizor, telewizje kablową i bezpłatny dostęp do internetu. W cenę pokoju poza śniadaniem jest wliczone nielimitowane korzystanie ze strefy Spa&Wellness, która składa się z basenu, jacuzzi, saun i nowoczesnych gabinetów odnowy biologicznej. Hotel słynie z „Terapii piękna” łączących siły natury i nowoczesne rozwiązania stosowane w kosmetologii.  4 gwiazdkowy Hotel Młyn we Włocławku posiada 5 sal konferencyjnych i zapewnia obsługę imprez liczących do 400 uczestników wewnątrz hotelu i jeszcze większych imprez plenerowych w otaczającym hotel parku.

3 gwiazdkowy hotel we Włocławku, Hotel Riverside zawdzięcza nazwę  położeniu przy ujściu rzeki Zgłowiączki do Wisły, zapewniając tym samym wyjątkowy widok z tarasu oraz pokoi hotelowych. 15 klimatyzowanych pokoi i apartamentów daje możliwość przyjęcia 34 gości. Restauracja serwuje menu będące połączeniem smaków kuchni polskiej i międzynarodowej. W hotelu można organizować zarówno konferencje i bankiety.

Pałac bursztynowy to hotel 3 gwiazdkowy we Włocławku z zapleczem konferencyjnym, rekreacyjnym i restauracyjnym. Główny budynek jest usytuowany na powierzchni 4 ha i znajduje się w nim hotel, sale konferencyjne, sala balowa, pub i sauna. Hotel dysponuje 35 pokojami w pałacowym stylu i 4, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi.  W czasie wolnym Pałac Bursztynowy zaprasza na korty tenisowe i do sauny.

 

Rezerwacja hoteli we Włocławku