eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Zakopanym

2 kwietnia 2019

Modne hotele 3 gwiazdkowe w Zakopanym

Zimowa stolica Polski to miejsce, gdzie warto się pojawić nie tylko w celu uprawiania śnieżnych sportów. Obok amatorów narciarstwa do Zakopanego tłumnie przybywają wczasowicze, którzy cenią elegancką i snobistyczną atmosferę miasta. Kiedyś mieszkali w bacówkach i pensjonatach, teraz zatrzymują się w hotelach 3 gwiazdowych w Zakopanym.

Trzygwiazdkowy Hotel Sabała w Zakopanym, jest jednym z najmodniejszych hoteli wśród turystów, którzy z narciarstwem nie maja wiele wspólnego. Jest doskonale położony w centrum miasta, przy samych Krupówkach, w miejscu gdzie koncentruje się życie towarzyskie Zakopanego. Hotel dysponuje ograniczona ilością miejsc, w 48 pokojach może maksymalnie zamieszkać 100 osób. Ci, którym nie udało się zrobić rezerwacji, mogą bywać w popularnej Karczmie Sabała i tam spotykać się ze znajomymi.  Trzygwiazdkowy Hotel Sabała kontynuuje ponad 100 letnie tradycje, mieszczącego się w tym miejscu pensjonatu. Jest doskonałym przykładem architektury zakopiańskiej a komfortowe pokoje nawiązują wystrojem do Tatr.

Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanym to kompleks hotelowy złożony z dwóch obiektów: czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór oraz trzygwiazdkowy Nosalowy Dwór. Nie znajduje się w centrum miasta tylko w malowniczej i spokojnej okolicy Jaszczurówki. Dogodne warunki znajdują w tym hotelu goście, którzy chcą wypocząć w komfortowych warunkach, zrelaksować się w Spa, skorzystać z zabiegów Wellness.

Nosalowy Dwór to 29 komfortowych pokoi i apartamentów  w hotelu 3 gwiazdkowym w Zakopanym, restauracja regionalna i centrum Wellness. Ze względu na bliskość Centrum Narciarskiego Nosal, hotel 3 gwiazdkowy Nosalowy Dwór jest doskonałą bazą dla narciarzy i osób im towarzyszących.

Dwór Karolówka to hotel 3 gwiazdkowy w Zakopanym, który cieszy się uznaniem i pozytywną opinią wielu gości. Jest to stosunkowo nowy obiekt, który szybko zyskał popularność. Hotel dysponuje  80 miejscami w pokojach i apartamentach, do dyspozycji gości są indywidualnie rezerwowane jacuzzi i sauny fińskie oraz siłownia, ogród z leżakami do opalania, miejsce grillowe. Jak wiele innych hoteli 3 gwiazdkowych w Zakopanym, Karolówka prezentuje styl zakopiański ale z elementami nowoczesności, pokoje są wyposażone w meble z  woskowanego, litego drewna.

Rezerwacja hoteli w Zakopanym