eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w okolicy Zamku Książ, Wałbrzych

20 marca 2021

Zamek Książ znajduje się w Wałbrzychu. Został wybudowany w latach 1288–1292 przez księcia świdnicko-jaworskiego Bolka I Surowego. Jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Piękna budowla, tarasy z ogrodami, park oraz niesamowita historia pełna tajemnic i legend.
Jest to jedno z najciekawszych miejsc na Dolnym Śląsku, dlatego warto je zobaczyć!

Gdzie przenocować w Wałbrzychu?

Ibis Styles Wałbrzych
Ibis Styles Wałbrzych położony jest w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 35 z Wrocławia na Golińsk, oraz drogi wojewódzkiej 367 na Jelenią Górę. To największy i najnowocześniejszy hotel biznesowy w Wałbrzychu, który jako jedyny w okolicy należy do międzynarodowej sieci hotelowej Accorhotels. To idealne miejsce do organizacji konferencji lub spotkań biznesowych w Wałbrzychu. W obiekcie dostępne jest nowoczesne centrum konferencyjne, 130 pokoi noclegowych, restaurację PopArt, bar, w tym 5 pokoi hotelowych przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel „Przy Oślej Bramie”
Usytuowanie Hotelu „Przy Oślej Bramie” to niejako atrakcja sama w sobie – kompleks hotelowy położony jest w Książańskim Parku Krajobrazowym, tuż obok kordegardy samego zamku Książ.
Wspaniały dworski klimat i niezapomniane krajobrazy zabytkowych budowli i otaczającego je parku z pewnością skłonią Państwa do skorzystania z usług naszego hotelu.
Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje piękne, przestronne, bogato urządzone pokoje (eleganckie łazienki, sprzęt rtv o wysokim standardzie). Dodatkowo, dla bardziej wymagającej klienteli, ekskluzywne i luksusowo wyposażone apartamenty, posiadające odrębne – niekrępujące wejścia od podwórza.

Maria, Hotel , Wałbrzych
Czterogwiazdkowy hotel Maria dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 lub 3 osobowych i w apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor. W każdym pokoju znajduje się telefon oraz łącze internetowe. W apartamentach, a także w niektórych pokojach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Łazienki w apartamentach , a także w niektórych pokojach wyposażone są w wanny z hydromasażem.