eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Płocku

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Płocku

Miasto Płock ze swoją tysiącletnią historią jest znane z pełnego zabytków Starego Miasta na Wzgórzu Tumskim,  największej stoczni rzecznej i koncernu naftowego. To i wiele innych czynników sprawia, że Płock jest celem wielu wyjazdów służbowych i pobytów stricte turystycznych.

Hotele 4 gwiazdkowe w Płocku to 3 obiekty dostosowane do wymogów turystki biznesowej i wypoczynkowej.

Czardasz to 4 gwiazdkowy hotel w Płocku oferujący połączenie funkcji konferencyjnych z wypoczynkiem i relaksem. Dysponuje 130 miejscami w apartamentach wyposażonych w miejsce do pracy, płaski telewizor, mini bar  i przestronne łazienki z prysznicem lub wanną. Czterogwiazdkowy Hotel Czardasz to również nowoczesne Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne Płock, dysponujące możliwością zorganizowania konferencji nawet dla 600 osób. Składa się ono z 5 sal wielofunkcyjnych umożliwiających indywidualne aranżacje, w zależności od charakteru spotkania firmowego i ilości planowanych gości. Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w urządzenia multimedialne a nad eleganckim przebiegiem bankietów czuwa profesjonalna obsługa kelnerska. W ramach wypoczynku, do dyspozycji gości jest luksusowy basen ze strefą Wellness i spersonalizowanymi zabiegami.

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne Hotel Herman w Płocku to drugi hotel 4 gwiazdkowy w tym mieście. Dysponuje 20 pokojami dla 43 osób, wszystkie pokoje sa urządzone w stylu butikowym, który nawiązuje do secesyjnej kamienicy w której znajduje się hotel. Na potrzeby organizacji szkoleń, kongresów, prezentacji Hotel Herman dysponuje 3 salami wielofunkcyjnymi i możliwością zorganizowania spotkania firmowego dla 370 osób. Sale sa wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-wizualne.

Tumski, to hotel 4 gwiazdkowy w Płocku, położony na skarpie wiślanej i oferujący swoim gościom niezapomniany widok na najszerszy fragment rzeki. Luksusowe warunki odpoczynku znajda Państwo w 26 kameralnych i wysmakowanych pokojach i apartamentach, wyposażonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Czterogwiazdkowy Hotel Tumski jest również przygotowany do organizacji imprez firmowych. We w pełni wyposażonej sali bankietowej można zorganizować konferencję dla 250 osób.

Podróże służbowe Rezerwacja hoteli w Płocku