eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Opolu

2 kwietnia 2019

Hotele w Opolu
Opole to miasto położone na południu Polski, na Nizinie Śląskiej nad rzeką Odrą. Od 1950 roku jest stolicą województwa opolskiego. Jest również jedną z historycznych stolic Górnego Śląska oraz jednym, z najstarszych miast w Polsce. Odwiedzając to miasto warto obejrzeć chociaż jeden z licznych zabytków, np. Bazylikę katedralną Podwyższenia Krzyża Świętego, Wieżę Piastowską czy Ratusz. Atrakcją dla dzieci jest z pewnością Ogród zoologiczny, w którym mieszkają jedyne w Polsce uchatki kalifornijskie.
W Opolu odbywają się liczny imprezy cykliczne, takie jak festiwale, wystawy czy targi. Do tych najpopularniejszych należą: Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Opolska Noc Kabaretowa, Międzynarodowe Wystawy – Psów i Kotów, Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne czy też Jazz Rock Meeting.
W związku z powyższym miasto musiało dobrze przygotować się na przyjęcie wielu Gości – w Opolu znajduje się ponad 30 obiektów noclegowych. Wśród tych o najwyższym standardzie znajduje się 4-gwiazdkowy Hotel DeSilva Premium Opole, oferujący 109 komfortowo urządzonych pokoi, w których znajdziemy lodówkę, TV z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, sejf oraz prywatną łazienkę z prysznicem. Łazienka została wyposażona w suszarkę do włosów oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Dla Gości biznesowych hotel przygotował aż 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, wyposażonych w najlepszy sprzęt – podwieszane projektory LCD, ekrany, flipcharty oraz nagłośnienie. Każda sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do Internetu.
Hotel Mercure Opole to obiekt w kategorii 3-gwiazdek, oddający do dyspozycji Gości 103 pokoje. W każdym z nich znajduje się TV-SAT, mini-bar, telefon, radio, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków oraz woda mineralna. Na terenie hotelu funkcjonuje Restauracja Wineston, serwująca dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Oferta biznesowa obejmuje 7 sal konferencyjno-bankietowych, w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny.
Dla Gości szukających noclegu w atrakcyjnej cenie polecamy Zajazd Mieszko. Ten obiekt oferuje  pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz łazienkę z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach dostępny jest bezpłatny Internet wi-fi. Obiekt zapewnia również bezpłatny, prywatny parking oraz bezpłatne rowery do wypożyczenia.
Opole to idealne miejsce na organizację konferencji, spotkań biznesowych, ale sprawdzi się również jako miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Chcesz się przekonać? Zarezerwuj swój pobyt już dziś. Rezerwacja hoteli w Opolu