eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Lublinie

18 lutego 2021

Hotel Victoria usytuowany jest w centrum Lublina. Blisko stąd do wszystkich najważniejszych instytucji miasta i województwa. W sąsiedztwie znajdą Państwo teatry, filharmonię, muzea.
Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 250 miejsc noclegowych w nowoczesnych i komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych oraz w pokojach typu superior.
Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, TV sat, biurko do pracy.
W celu poprawienia komfortu pokoje zostały wyposażone w klimatyzację. Cały obiekt posiada stały, bezpłatny dostęp do Internetu oraz monitoring.

Hotel Forum Fitness Spa & Wellness to nowoczesny obiekt położony w centrum Lublina, idealny dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę. Dogodne położenie ułatwia poznawanie walorów miasta i najpiękniejszych zabytkowych miejsc. Niedaleko hotelu znajduje się najstarsza część Lublina – Stare Miasto. Obiekt jest położony w centrum miasta, w pobliżu dworca PKS. W niedalekiej odległości od Hotelu znajduje się Lubelska Starówka.
Hotel Forum Fitness Spa & Wellness jest doskonałym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i prywatnie z rodziną. Do dyspozycji gości oddajemy 30 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby stwarzał idealne warunki do efektywnej pracy i sprzyjał wypoczynkowi.
Nowoczesne wyposażenie pokoi zapewnia Gościom atmosferę niezbędną do wypoczynku i relaksu. Goście Hotelu mogą bezpłatnie korzystać z siłowni w Fitness Club Forum mieszczącym się w budynku Hotelu. W całym hotelu jest dostęp do bezpłatnego internetu wi-fi. Na terenie hotelu znajdują się restauracja oraz bar, dwie sale konferencyjne mieszczące łącznie do 150 osób.

Hotel Luxor to wysokiej klasy, nowoczesny obiekt trzygwiazdkowy, który zaprasza swoich Gości w niebanalny sposób. Atmosfera, którą można tu zastać pozytywnie wpływa na samopoczucie a wnętrza, które były aranżowane pod okiem specjalisty i gdzie zadbano o najmniejsze detale, zapewniają wysokie doznania estetyczne.
Położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Sławin 6 km od centrum, nieopodal zjazdu z trasy S17 na Warszawę. Jednocześnie z hotelu prowadzi prosta i szybka droga do Starego Miasta i centrum biznesowego (10-15min dojazdu). Hotel oferuje 44 klimatyzowane pokoje w tym 2 apartamenty i 4 pokoje typu LUX. Każdy pokój wyposażony jest w komfortowe łóżko, miejsce do pracy, duży TV LED pow. 32/40cali, zestaw powitalny z czajnikiem i herbatą. Pokoje dysponują przestronnymi łazienkami z przeszklonymi kabinami prysznicowymi i suszarkami do włosów.