eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Kielcach

3 kwietnia 2019

Hotele 5 gwiazdkowe w Kielcach

Kielce bardzo skutecznie wykorzystały szansę związaną z wejściem Polski do struktur Unii Europejskiej. W krótkim czasie, Kielce stolica województwa Świętokrzyskiego stały się dynamicznym i stale rozwijającym się miastem w wielu dziedzinach: kultury, biznesu i sportu. Miasto stało się przyjazne nie tylko dla mieszkańców ale również dla turystów i biznesmenów. Ogólny wzrost gospodarczy spowodował również powiększenie bazy noclegowej. W Kielcach funkcjonują hotele o różnym standardzie, z ofertą skierowaną do gości dysponujących różnym budżetem.

Hotele 5 gwiazdkowe w Kielcach są aktualnie reprezentowane przez jeden obiekt, ale za to wyjątkowy.  Odyssey Club Hotel Wellness & Spa jest nowoczesnym, dobrze zaprojektowanym hotelem, w którym dobrze poczują się zarówno biznesmeni w podróży służbowej, gości konferencji, pracownicy zaproszeni na imprezę incentive, amatorzy sportów zimowych i letnich oraz turyści chcący poznać geologiczne osobliwości Kielc.

Jedyny hotel 5 gwiazdkowy w Kielcach jest również jednym z najciekawszych obiektów hotelowych w Polsce, cechuje go dyskretny luksus, nowoczesna architektura i naturalny design – wszystko na najwyższym, pięciogwiazdkowym poziomie.  Lokalizacja w centrum kraju pozwala łatwo dotrzeć do Odyssey Club Hotel Wellness & Spa z każdego miasta w Polsce. Transfer na lotnisko zajmuje tylko 10 minut  a dojazd do Centrum Targowego 15 minut. Hotel położony jest na 3 hektarowym terenie umożliwiając tym samym obcowanie z pięknem Gór Świętokrzyskich przy okazji biesiad i ognisk.

Odyssey Club Hotel Wellness & Spa dysponuje 38 pokojami I 4 apartamentami, restauracją, salą bankietową I 3 salami konferencyjnymi. Jedną z największych atrakcji hotelu jest centrum Spa z 20 metrowym basenem, saunami, solanką, plażą, studiem cardio i 12 gabinetami odnowy biologicznej. Żaden inny hotel w Kielcach nie może poszczycić się tak rozbudowaną ofertą pakietów jak Odyssey. W Kielcach modne zrobiły się już organizowane przez hotel wieczory saunowe, dla kobiet, mężczyzn i par.

Odyssey Club Hotel Wellness & Spa to jedyny hotel 5 gwiazdkowy w Kielcach ale nie tylko dlatego jest wyjątkowy.

Rezerwacja hoteli w Kielcach