eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Kazimierzu Dolnym

2 kwietnia 2019

Kazimierz Dolny Hotele 4 gwiazdkowe

Kazimierz Dolny to magiczne miejsce, uwielbiane przez zakochane pary, malarzy, poetów i całe rodziny, które przyjeżdżają tutaj żeby znaleźć spokój i oderwać się od dnia codziennego. Kazimierz Dolny to miejsce przepełnione legendami i historią, piękne plenery inspirujące artystów, ciekawi ludzie, z którymi można prowadzić niekończące się rozmowy nad szklanka wina. Ta niesamowita atmosfera sprawia, że do Kazimierza Dolnego o każdej porze roku chętnie przyjeżdżają goście szukający spokoju. Ten spokój spowodował również, że do Kazimierza chętnie przyjeżdżają grupy firmowe na szkolenia, konferencje, prezentacje i imprezy incentive.

Hotele 4 gwiazdkowe w Kazimierzu Dolnym zapraszają turystów i gości biznesowych cały rok.

Król Kazimierz Hotel & Spa to nowoczesny hotel czterogwiazdkowy, gdzie współczesne rozwiązania architektoniczne zostały połączone z XVII stylem i wzornictwem.  Hotel Król Kazimierz jest położony w zakolu Wisły i posiada urzekający widok na rzekę. Już standardowe pokoje obrazują wyjątkowość tego hotelu bo tutaj standard znaczy komfort dla gościa. Poza tym, hotel dysponuje apartamentami w indywidualnym stylu, najbardziej okazały jest Apartament Króla Kazimierza, w którym ogromne łoże z baldachimem jest otoczone kwiecistymi tapetami i wykwintnymi meblami. Hotel Król Kazimierz posiada potężne zaplecze konferencyjne, które jest w stanie sprostać konferencjom i bankietom na 1000 osób. Modułowość sal pozwala na dowolne aranżacje w zależności od ilości gości i charakteru imprezy. Znajdujące się w hotelu Spa to coś więcej niż basen, przypomina ono raczej Błękitną Lagunę z gejzerami, przeciwprądami, łaźniami i saunami. Zabiegi Wellness w Hotelu Król Kazimierz przypominają raczej rytuału mające na celu osiągnięcie piękna i harmonii.

Kolejnym Hotelem 4 gwiazdkowym w Kazimierzu jest Pensjonat Kazimierski. Wbrew nazwie jest to hotel czterogwiazdkowy w Kazimierzu Dolnym, idealnie wkomponowany w architekturę miasta. Hotel dysponuje 24 pokojami dwuosobowymi oraz apartamentem dla wymagających gości. W ucieczce od codzienności pomoże z pewnością wizyta w Strefie Relaksu składającej się z sauny, jacuzzi i gabinetów odnowy biologicznej z zabiegami dobranymi dla każdego gościa indywidualnie. Pensjonat Kazimierski to również doskonałe miejsce do pracy. Hotel dysponuje 70 metrową salą konferencyjną dla blisko 100 osób oraz Sala Kubową dla ponad 50 osób. Z uwagi na fakt, że Pensjonat Kazimierski jest kameralnym obiektem, wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego gościa.

Baza hoteli 4 gwiazdkowych w Kazimierzu Dolnym jest uzupełniona hotelami 3 gwiazdkowymi, pensjonatami i apartamentami, poza tym w bezpośredniej okolicy miasta znajduje się wiele innych obiektów noclegowych.