eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Gdańsku

2 kwietnia 2019

Porównanie hoteli 4 gwiazdkowych w Gdańsku.

W Gdańsku znajduje się 8, godnych polecenia hoteli 4-o gwiazdkowych. Są to nowoczesne obiekty, profesjonalnie przygotowane do obsługi gości biznesowych i turystów. W ciągu tygodnia odbywają się w nich konferencje, prezentacje, szkolenia i inne spotkania firmowe, w weekendy są bardzo popularne wśród miłośników city breaks.

W rankingach popularnych portali turystycznych najlepsze opinie spośród hoteli 4-o gwiazdkowych w Gdańsku otrzymał Hotel Hanza, zostając jednocześnie zdobywcą nagrody Travellers Choice 2014. Już sama lokalizacja, obok jednego z symboli Gdańska, XV wiecznego Żurawia, z widokiem na odrestaurowane spichlerze na Ołowiance, sprawia, że Hotel Hanza jest wyjątkowy. Obiekt został umiejętnie wkomponowany w historyczną zabudowę miasta, architektonicznie nawiązując do średniowiecznych kamieniczek. Hotel Hanza dysponuje 36 pokojami dwuosobowymi, 17 pokojami jednoosobowymi, 5 pokojami o podwyższonym standardzie „Junior Suite” oraz 2 apartamentami prezydenckimi. Wielofunkcyjną infrastrukturę Hotelu Hanza uzupełnia zaplecze konferencyjne ( 2 sale konferencyjne dla max 60 osób każda), centrum Spa oraz restauracja o niebanalnej nazwie „Kokieteria”.

Na wyróżnienie pośród Hoteli czterogwiazdkowych w Gdańsku w opinii niezależnych recenzentów i gości zasłużył Hotel Grand Cru. 50 pokoi będących połączeniem cegły i minimalistycznych detali designerskich nawiązuje wzornictwem do średniowiecza.

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, to trzeci najlepiej oceniany hotel 4-o gwiazdkowy w Gdańsku. Popularny zarówno wśród gości biznesowych i turystów odwiedzających Trójmiasto. Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto dysponuje ponad 280 pokojami o wysokim standardzie i centrum biznesowym składającym się z 9 sal konferencyjnych wyposażonych w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Rankingi hoteli  są przeprowadzane stale i poszczególne hotele zmieniają swoją pozycję nawet kilka razy w roku. Niezależni recenzenci, najczęściej goście, którzy sami sprawdzili komfort i warunki pobytu jakie zapewnia hotel są bardzo wyczuleni na detale, dzięki którym pozycja danego obiektu w rankingu cenionych hoteli 4 gwiazdkowych wzrasta lub spada.