eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele w Augustowie

2 kwietnia 2019

Baza hoteli 2 i 3 gwiazdkowych w Augustowie

Wyjątkowe położenie Augustowa, na skraju Puszczy Augustowskiej, pomiędzy Wigierskim i Biebrzańskim Parkiem Narodowym, w sąsiedztwie wód mineralnych i złóż borowin sprawiają, że od wielu lat jest to popularne miejsce wypoczynku dla wielu Polaków i turystów z Europy. W przeciwieństwie do Mazur, region Podlasia nie jest tak mocno zindustrializowany i w dalszym ciągu można się tu cieszyć nieskażona przyrodą i wypoczynkiem na łonie natury. Okolica słynie z wielu dzikich zwierząt mieszkających w lasach i puszczach, a rozlewiska rzek są domem niezliczonych gatunków ptaków.

Zapewne trochę z przekory, jeden z hoteli 3 gwiazdkowych w Augustowie nazwano Hotel Warszawa, jest to nawiązanie do FSO, która była pierwszym właścicielem tego obiektu. Po generalnym remoncie i pracach adaptacyjnych trzygwiazdkowy Hotel Warszawa w Augustowie oferuje 90 pokoi i apartamentów, restaurację, drink bar, centrum Spa i sale konferencyjne. Położenie nad samym brzegiem jeziora Necko gwarantuje dogodne warunki do wypoczynku i pracy.  Spotkania firmowe sa organizowane w 3 salach konferencyjnych, z których największą może przyjąć 230 gości. Klimatyzacja i nowoczesny sprzęt multimedialny zapewnią komfort w trakcie obrad.

W puszczy Augustowskiej, w odległości 7 kilometrów od centrum Augustowa znajduje się hotel 3 gwiazdkowy Wojciech. Jest doskonałą bazą dla miłośników przyrody, turystów chcących zwiedzić atrakcje „kulturowego Tygla” jakim jest określane Podlasie oraz amatorów czynnego wypoczynku. Piesze wycieczki, nornic walking, trasy rowerowe i kajaki to tylko niektóre z przyjemności, z których można korzystać będąc w Puszczy Augustowskiej.

Trzygwiazdkowy Hotel Wojciech w Augustowie oferuje 25 wygodnych pokoi, restaurację, bar oraz klimatyzowane sale konferencyjne i część rekreacyjną. Dzięki 2 salom konferencyjnym trzygwiazdkowy Hotel Spa Wojciech w Augustowie jest popularnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych, team building i incentive. W części rekreacyjnej znajduje się basen z masażami wodnymi, sauna, siłownia, solarium i gabinety kosmetyczne i masażu.

Kompleks hotelowy Logos to hotel 2 gwiazdkowy w Augustowie usytuowany w centrum miasta, w pobliżu Portu Żeglugi Augustowskiej. Adekwatną do standardu 2 a nawet 3 gwiazdek jakość obsługi potwierdziła Polska Izba Hotelarska umieszczając Hotel Logos w katalogu „Polish Quality Hotel”. Kompleks składa się z 45 pokoi i 2 apartamentów, restauracji z ogrodem letnim, 2 sal konferencyjnych, klubu Fitness, salonu masażu, studia kosmetycznego i parkingu dla samochodów i autokarów.

Poza bazą hoteli 2 gwiazdkowych i 3 gwiazdkowych w Augustowie turyści mają do dyspozycji bogatą bazę pensjonatów, apartamentów i pól namiotowych.

 

Rezerwacja hoteli