eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele Łódź

3 kwietnia 2019

Hotele miejskie i oryginalne  apartamenty w Łodzi.

Poza bazą hoteli 2 gwiazdkowych w Łodzi funkcjonuje ciekawa baza hoteli nie zawsze skategoryzowanych i apartamentów charakteryzujących się niespotykanym wzornictwem.

Jednym z przykładów może być Stare Kino – Cinema Residence. Jest usytuowany przy ulicy Piotrkowskiej w historycznej kamienicy z początku XX wieku, pomiędzy Manufakturą a terenem zajmowanym przez Międzynarodowe Targi Łódź. Jest to jedyny obiekt hotelowy w Polsce nawiązujący utrzymany w stylistyce filmowej lat ’30, ‘50 i ’80 XX wieku. Wnętrza hotelu są inspirowane wielkimi, polskimi produkcjami filmowymi jak na przykład „King Sajz”. W hotelu znajdują się 22 apartamenty wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, telewizor i dostęp do internetu. Każdy z apartamentów jest inny i nawiązuje do znanych polskich filmów. Hotel Stare Kino w Łodzi jest dzięki temu bardzo wysoko oceniany prze gości.

Loft Aparts to znajdujące się w odrestaurowanej, XIX wiecznej fabryce apartamenty w Łodzi, zapewniające przestronne wnętrza w postindustrialnym stylu. Goście są zakwaterowani w loftach o różnym standardzie, wielkości, wzornictwie i wykończeniu. Loft Aparts to nie tylko wygodne apartamenty ale również zaplecze konferencyjne złzone z 3 sal wielofunkcyjnyc, z których największa, Sala Kryształowa może pomieścić do 240 gości.

Boutique Hotel’s to nowa marka na rynku hotelarskim, w Łodzi dysponuje 4 obiektami o zróżnicowanym standardzie, cenach zakwaterowania i wykończeniu. Cechą wspólna wszystkich hoteli w Łodzi jest wyśmienita lokalizacja i nowoczesny styl:

– Boutique Hotel I w centrum Łodzi posiada pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizor i dostęp do internetu.

– Boutique Hotel II Łodź znajduje się w pobliżu ulicy Piotrkowskiej, pokoje są wyposażone w designerskie meble, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny dostep do internetu i telewizory.

– Boutique Hotel III w Łodzi znajduje się w centralnym punkcie miasta, w pobliżu Galerii Łódzkiej i ulicy Piotrkowskiej. Hotel dysponuje 130 miejscami w pokojach jedno, dwu, trzyosobowych oraz apartamentem składającym się z 3 pokoi.

– Boutique Hostel Łódź jest położony w sąsiedztwie hali widowisko – sportowej Atlas Arena. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe bez łazienek.

Opisane powyżej hotele w Łodzi zapewniają ciekawą alternatywę noclegów w Łodzi, są chętnie odwiedzane przez gości biznesowych, turystów i gości weekendowych.

Rezerwacja hoteli w Łodzi