eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele i noclegi w Hrubieszowie

22 marca 2021

Hotel Restauracja Kasieńka
Do dyspozycji Gości dostępne są pokoje jednoosobowe standard, jednoosobowe lux, dwuosobowe, trzyosobowe oraz apartamenty. W każdym pokoju TV oraz internet. W hotelu znajduje się dostępna dla Gości sauna oraz parking strzeżony przez całą dobę.

Hotel czterogwiazdkowy Browar Sulewski
Rewitalizowany, zabytkowy obiekt z początków ubiegłego wieku, będący niegdyś wojskowym kasynem – dziś wręcz oszałamia swoim standardem i funkcjonalnością, jaką oferuje swoim gościom.
Obiekt „Browar Sulewski” zapewnia komfort pobytu również osobom niepełnosprawnym. Na wyposażeniu jest winda oraz specjalistycznie wyposażone łazienki.
Hotel mieszczący się w budynku „Browar Sulewski” oferuje do 67 miejsc sypialnych.
Dumą Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego jest posiadanie własnego browaru. Warzone tu z ogromną pasją różne gatunki są przede wszystkim prawdziwymi piwami. Powstają one wg sprawdzonych, naturalnych receptur oraz najbardziej wymagającego kunsztu piwowarstwa.

Hotel U Chłopa

Obiekt znajduje się spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miasta i jest idealnym miejscem dla pobytu turystów czy gości biznesowych. Jest to również wspaniałe miejsce na organizację firmowych imprez, spotkań towarzyskich i innych przyjęć okolicznościowych w klimatyzowanych pomieszczeniach. Ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz nabyte doświadczenie „Restauracja U Chłopa” jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, narad.
Pokoje Gościnne „U Chłopa” oferują Gościom elegancko wyposażone, jasne i przestrzenne pokoje. Dzięki klasycznej elegancji, niepowtarzalnej atmosferze i wygodnej aranżacji tworzą idealne warunki do pracy i wypoczynku. Przestronne pokoje hotelowe zostały zaaranżowane z myślą o tym, aby zapewnić Gościom idealny odpoczynek w miłej atmosferze. Stylowy wystrój wnętrz w stonowanych naturalnych odcieniach odpręża, pomaga w odzyskaniu sił i dobrego nastroju po wyczerpującym dniu ,a tym samym czyni hotel oryginalnym i niepowtarzalnym. Każdy, kto spędzi tutaj chociaż jedną noc, w pełni zrozumie znaczenie słów: komfort i wygoda…