eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele Bydgoszcz

3 kwietnia 2019

Hotele 5 i 4 gwiazdkowe w Bydgoszczy

Bydgoszcz to jedno z największych miast Polski, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, akademickim, medycznym, wojskowym, sportowym i kulturalnym. Jest stolicą województwa kujawsko – pomorskiego i historyczną stolicą regionu Kujaw. Bydgoszcz posiada dobrze rozwiniętą siatkę połączeń lądowych i wygodne połączenia z Warszawą, Gdańskiem i Poznaniem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego znajduje się w odległości 3 kilometrów od centrum i obsługuje loty do Warszawy, kierunki międzynarodowe i ruch charterowy.  Baza luksusowych hoteli 5 i 4 gwiazdkowych w Bydgoszczy jest reprezentowana przez pięciogwiazdkowy Bohema Hotel & Spa oraz czterogwiazdkowe: City Hotel, Hotel Słoneczny Młyn, Pod Orłem oraz  Holiday Inn Bydgoszcz

Bohema Hotel & Spa to najbardziej luksusowy, 5 gwiazdkowy hotel w Bydgoszczy, świadczy o tym kategoryzacja hotelu oraz opinie internautów. Hotel Bohema znajduje się w centrum miasta w zabytkowej eklektycznej kamienicy z końca XIX wieku. Budynek zaadaptowany na hotel został oddany do użytku w 2008 roku. W eleganckich pokojach i apartamentach  klasycyzm łączy się z secesją a każdy z nich posiada indywidualny wystrój i charakter podkreślający artystyczna atmosferę bydgoskiej bohemy. Jak przystało na hotel 5 gwiazdkowy znajduje się w nim elegancka restauracja , palarnia cygar, piwniczka z winami, złoty basen, sauny i Spa. Hotel posiada również zaplecze konferencyjne w postaci 5 sal, w tym 2 restauracji, które mogą być zaaranżowane do organizacji imprez firmowych.

Holiday Inn, jedyny sieciowy hotel 4 gwiazdkowy w Bydgoszczy został otwarty w 2010 roku. Jest usytuowany nad Brdą, w niedalekiej odległości od Starego Miasta, Wyspy Młyńskiej, Opery Nova i zabytków oraz urzędów miejskich. Czterogwiazdkowy Holiday Inn Bydgoszcz to nowoczesny obiekt biznesowo – konferencyjny dysponujący 132 pokojami, restauracją, 6 salami konferencyjnymi z nowoczesnym wyposażeniem w tym szybki internet HSIA.

Planując pobyt w stolicy Kujaw warto zapoznać się też z ofertą innych hoteli 4 gwiazdkowych w Bydgoszczy, ponieważ każdy z nich posiada inny charakter i własną politykę cenową.

Rezerwacja hoteli w Bydgoszczy