eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe we Wrocławiu

10 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe we Wrocławiu.

Hotele 4 gwiazdkowe we Wrocławiu łączą zalety hoteli biznesowych z turystycznymi. Wrocław jest równie popularna destynacja turystyczną jak biznesową. Bez względu na charakter i długość wizyty w mieście można znaleźć zakwaterowanie na wymaganym poziomie i z dostępnością żądanych usług.

Czterogwiazdkowy Puro Hotel Wrocław to nowoczesny designerski hotel w sercu Wrocławia. Wszystko jest tutaj maksymalnie skomputeryzowane, czasami powoduje problemy z obsługą najprostszych funkcji ale z drugiej strony jest wizją przyszłości hotelarstwa. Lobby hotelowe jest zaaranżowane tak, aby było gościnną przestrzenią dla wszystkich gości, recepcja jest wyspą na jego środku. Puro Kitchen & Bar to hotelowa restauracja, która dzięki nowoczesnej funkcjonalności serwuje śniadania serwowane na miejscu lub przygotowane do zabrania ze sobą. Pokoje w Puro Hotel 4 gwiazdki Wrocław sa pełne elektroniki, za pomocna panelu dotykowego steruje się światłem, klimatyzacją i innymi funkcjami. Łazienki z prysznicami sa oddzielone od pokoju szklana ścianą. W wyposażeniu pokoi znajduje się min 40 calowy płaski telewizor z długa listą kanałów oraz wygodne łóżko firmy Hilding. Zaplecze konferencyjne czterogwiazdkowego Hotelu Puro tworzą 3 sale o nazwach kojarzących się z techniką komputerową: mp3, exe, avi.

Czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza jest położony nad Odrą, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie parku i Ostrowa Tumskiego. W hotelu jest 177 luksusowych pokoi z komfortowym wyposażeniem, stwarzających wygodne warunki do pracy i odpoczynku. Cały hotel jest objęty bezpłatnym dostępem do internetu dla gości. Relaks i wypoczynek w hotelu 4 gwiazdkowym HP Park Plaza znaleźć można znaleźć w hotelowym Spa lub w trakcie spacerów po parku okalającym hotel. Amatorzy wrażeń mogła skorzystać z kasyna.  W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych z nowoczesnym zapleczem technicznym dla maksymalnie 250 osób. Restauracja odzwierciedla mieszankę kulturową Wrocławia serwując menu złożone z wzajemnie przenikających się smaków.

Art. Hotel – Hotel w stylowym wnętrzu. Wszystkie obrazy znajdujące się w pokojach i przestrzeni publicznej tego 4 gwiazdkowego hotelu we Wrocławiu są oryginalnymi pracami wrocławskich artystów. Hotel mieści się w dwóch połączonych ze sobą zabytkowych kamienicach w jednym z zakątków wrocławskiego Rynku, dysponuje 80 pokojami, restauracją i 5 salami konferencyjnymi.

Planując podróż warto również sprawdzić oferty innych 4 gwiazdkowych  hoteli we Wrocławiu.