eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe Warszawa

10 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Warszawa

W mieście biznesowym jakim jest Warszawa hotele 4 gwiazdkowe są bardzo ważnym elementem bazy noclegowej wykorzystywanym w obsłudze ruchu turystycznego i  klientów firmowych.

Courtyard by Mariott Warsaw Airport jest 4 gwiazdkowym hotelem usytuowanym na terenie przylegającym do lotniska międzynarodowego im. Chopina. Dzięki temu, ze lotnisko znajduje się tylko 9 kilometrów od centrum jest doskonałym miejscem na pobyt dla biznesmenów i turystów.  Pokoje hotelowe są wyposażone we wszystko czego w standardzie 4 gwiazdek mogą oczekiwać goście: bezprzewodowy internet, mini bar, sejf, miejsce do pracy, sprzęt TV. W hotelu jest 24 godzinny room service, restauracja, lobby bar i 15 sal konferencyjnych zajmujących powierzchnie blisko tysiąca metrów kwadratowych oraz fitness corner. Hotel dysponuje 236 pokojami i apartamentami.

Czterogwiazdkowy JM Hotel zajmuje 10 pięter w jednym najwyższych budynków w Warszawie, znajdującym się w centrum biznesowym stolicy. W hotelu są 184 pokoje, 6 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 350 osób, restauracja i bar. Nowoczesny budynek jest w pełni klimatyzowany i zapewnia bezpieczeństwo przy uzyciu nowoczesnych systemów.  Wszystkie pokoje maja indywidualnie sterowana klimatyzację, mini bar i zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, wygodne i funkcjonalne umeblowanie. Poszczególne pokoje różnią się standardem i wyposażeniem: standard, superior i apartamenty.

Inny 4 gwiazdkowy hotel w Warszawie, Radisson Blue Sobieski jest usytuowany pomiędzy lotniskiem im. Chopina a biznesowym, handlowym i kulturalnym centrum stolicy. W hotelu znajduje się 435 wygodnych pokoi i apartamentów gwarantujących wypoczynek po całodziennym zwiedzaniu lub spotkaniach biznesowych. W czterogwiazdkowym hotelu Sobieski znajduje się rozległe centrum usług konferencyjnych zajmujące powierzchnię ok. 1,4 tysiąca metrów kwadratowych, składające się z 12 sal konferencyjnych zapewniających obsługę imprez dla 800 osób. Do organizacji bankietów hotel dysponuje ponadto elegancką sala balową. W hotelu znajduje się również restauracja, lobby bar i fitness Club z jacuzzi, saunami  i gabinetami masażu.

Warto sprawdzić aktualne oferty hoteli 4 gwiazdkowych w Warszawie przed planowaną wizytą ponieważ ceny i warunki pobytu zmieniają się nawet kilka razy w ciągu tygodnia. Rezerwacja hoteli w Warszawie