eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Zakopanym

11 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Zakopanym

Pięknie usytuowane u podnóża Tatr Zakopane zapewnia gwarantuje dobre warunki dla amatorów sportów zimowych i dla miłośników spacerów i obcowania z naturą. Zakopane to także doskonale miejsce na konferencje i szkolenia. Baza hotelowa spełnia oczekiwania zarówno organizatorów konferencji jak również turystów, miłośników pieszych wycieczek i sportów.  Wiele szklaków turystycznych, piękne krajobrazy i góralski folklor składają się na piękno i niepowtarzalny charakter Zakopanego. Od XIX wieku miłośnicy gór przybywają do Zakopanego w celach stricte turystycznych, miast posiada duże tradycje turystyczne będące mieszanką góralskiej prostoty i specyficznej gościnności.

Ta tradycja jest kontynuowana w hotelach 4 gwiazdkowych w Zakopanym.

Czterogwiazdkowy Hotel Belvedere w Zakopanym jest położony w sąsiedztwie Doliny Białego, 10 minut spacerem od centrum miasta. Hotel Belvedere posiada 175 pokoi i apartamentów, wśród których część jest wykończona i zaaranżowana w stylu popularnego w  dwudziestoleciu międzywojennym Art Deco  a pozostałe w regionalnym stylu góralskim. Zakopane poza swoimi walorami turystycznymi, sportowymi i krajobrazowymi jest również dobrze rozwiniętym centrum konferencyjnym. Pięciogwiazdkowy Hotel Belvedere dysponuje Centrum Konferencyjnym składającym się z 8 nowocześnie i w pełni wyposażonych sal  wielofunkcyjnych, z których największa może pomieścić konferencję na 340 osób. Czas wolny i wypoczynek po pracy goście Hotelu Belvedere mogą spędzić w Spa & Wellness wyposażonym w centrum wodno –termalne, Spa i sportowe.

Pięciogwiazdkowy Grand Hotel Stamary w Zakopanym, jest przyjazny zarówno dla rodzin i dla biznesu. Centrum Konferencyjne, złożone z 3 sal wielofunkcyjnych, umożliwia organizację kongresów, szkoleń, prezentacji. Grand Hotel Stamary znajduje się w niedalekiej odległości od Krupówek i jest ulokowany w specjalnie zaadoptowanej willi z 1905 roku. Wszystko to sprawia, że jest on również bardzo dobrym miejscem na organizacje imprez towarzyszących, przyjęć na świeżym powietrzu i imprez incentive.

Nowoczesny 4 gwiazdkowy hotel w Zakopanym, Hotel Crocus znajduje się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Wielkiej Krokwi, Nosala i kolejki na Kasprowy Wierch. W hotelu tradycja jest połączona z nowoczesnością, pokoje oferują wyjątkowy komfort i luksus. Czterogwiazdkowy Hotel Crocus w Zakopanym  ma profil biznesowy i na potrzeby organizacji konferencji i innych imprez firmowych dysponuje 3 salami wielofunkcyjnymi, wyposażonymi w profesjonalny sprzęt multimedialny.

Rezerwacja hoteli Zakopane  Kompleksowa organizacja konferencji i szkoleń  Obsługa podróży służbowych