eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Toruniu

11 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Toruniu

Toruńska baza hoteli 4 gwiazdkowych jest doskonale przygotowana do obsługi turystów, podziwiających jedno z najstarszych miast w Polsce oraz do organizacji konferencji, szkoleń, prezentacji oraz innych spotkań firmowych. Toruń znajduje się pośrodku Polski dzięki czemu zapewnia łatwy dojazd ze wszystkich miast a dzięki autostradom, dojazd nie zajmuje dużo czasu. Stąd między innymi rozbudowana baza hoteli konferencyjnych w Toruniu.

Czterogwiazdkowy Hotel Filmar w Toruniu jest położony w centrum miasta, w pobliżu Starego Miasta i centrów handlowych, w pobliżu dróg wylotowych w kierunku Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska i Poznania.  Gustowne wnętrza pokoi, lobby, restauracji i sal konferencyjnych tworzą miłą i spokojną atmosferę w hotelu. Hotel Filmar 4* oferuje 154 w pełni wyposażone pokoje zapewniające gościom komfort i intymność.  W nowoczesnym obiekcie nie mogło zabraknąć centrum konferencyjnego, na powierzchni ponad 1000 m2 na dwóch poziomach, 4 sale na parterze oraz 5 sal wielofunkcyjnych n drugim piętrze. Wysoki poziom usług gastronomicznych w pełni dorównuje profesjonalizmowi w zakresie organizacji konferencji, serwis na najwyższym poziomie i kuchnia fusion łącząca tradycje polską z wpływami z różnych regionów świata.

Innym hotelem 4 gwiazdkowym w Toruniu jest Hotel Bulwar dysponujący blisko 100 pokojami dla ponad 180 osób, w różnej strukturze i konfiguracji. W Hotelu Bulwar elegancki design jest połączony z wyjątkowym komfortem. W hotelu znajduje się 5 funkcjonalnych i w pełni wyposażonych  sal konferencyjnych, z których największa pomieści 200 osób. Restauracja Bulwar jest znana w Toruniu nie tylko z powodu wyśmienitych potraw ale również otwartej na salę restauracyjną kuchni, dzięki czemu goście mogą w pewien sposób uczestniczyć w przygotowywaniu dań.

Zarządzany przez sieć Accor, czterogwiazdkowy Hotel Mercure Toruń jest usytuowany w centrum, dysponuje 110 pokojami w tym 5 apartamentami, wyposażonymi w klimatyzację, szybki dostęp do internetu, mini bar, telewizje satelitarną, radio, telefon i inne udogodnienia dla gości. W Hotelu znajduje się Business Corner zapewniający możliwość korzystania ze sprzętu biurowego w trakcie podróży służbowej. Całości dopełnia 6 sal konferencyjno – bankietowych z pełnym wyposażeniem multimedialnym oraz restauracja Winestone.

W Toruniu dostępne są również inne hotele 4 gwiazdkowe, min Copernicus Toruń Hotel 4*.

Hotele w Toruniu  Organizacja i obsługa konferencji Obsługa podróży służbowych