eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Szczecinie

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Szczecinie

Strategiczna lokalizacja Szczecina sprawia, że w mieście jest zawsze duży ruch turystyczny. Bliskość morza, wiodące tu szlaki komunikacyjne i niewielka odległość od Niemiec sprawiają, że do Szczecina lub przez Szczecin podróżuje bardzo dużo ludzi.

Baza hoteli 4 gwiazdkowych w Szczecinie jest przygotowana na przyjęcie wymagających turystów i podróżujących w interesach biznesmenów.

Spośród 4 gwiazdkowych hoteli w Szczecinie najbardziej pochlebne opinie gości zbiera Novotel Szczecin Centrum. Hotel zarządzany przez francuską sieć Accor, jest położony w centrum miasta w niedalekiej odległości od Zamku Książąt Pomorskich, w pobliżu galerii handlowych i atrakcji  kulturalno – rozrywkowych. Jest to hotel typowo biznesowy w którym znajduje się 8 sal konferencyjnych i wszystkie udogodnienia dla gości biznesowych. Novotel Hotel Centrum dysponuje 116, elegancko i funkcjonalnie umeblowanymi pokojami, z czego 4 są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W ramach relaksu po pracy hotel oferuje wypoczynek w centrum fitness z basenem, sauną, jacuzzi i masażami. Restauracja Novotelu specjalizuje się w daniach kuch ni międzynarodowej.

Przedstawicielem innej sieci, obecnej na polu  hoteli 4  gwiazdkowych w Szczecinie jest Radisson Blue Hotel. Dzięki wyjątkowo dobrej lokalizacji z Hotelu Radisson Blue szybko i łatwo można się dostać do najsłynniejszych szczecińskich zabytków, BAZYLIKA Św. Jakuba i Zamek Książąt Pomorskich znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Radisson Blue Hotel dysponuje 369 pokojami i apartamentami, będącymi połączeniem funkcjonalności i wygody. Do dyspozycji gości są pokoje standard i superior, o podwyższonym standardzie oraz pokoje biznes z dodatkowym wyposażeniem. Centrum konferencyjne to 9 sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. Mobilne ściany ułatwiają dowolne aranżacje a najnowsza technologia i profesjonalny personel czuwają nad bezproblemowym przebiegiem imprez.

Pozostałe hotele 4 gwiazdkowe w Szczecinie, których ofertę warto sprawdzić planując wizytę w tym mieście to: Silver Hotel & Gokart Center, Hotel Atrium i Park Hotel.

Rezerwacja hoteli w Szczecinie