eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Poznaniu

11 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Poznaniu

O ile lista hoteli 5 gwiazdkowych jest dość krótka to hotele 4 gwiazdkowe w Poznaniu pozwalają wybrać odpowiedni dla potrzeb obiekt spośród bogatej bazy dla klintów indywidualnych i dla firm na potrzeby podróży służbowych, konferencji, szkoleń i spotkań.

Rezydencja Solei to nowy hotel 5 gwiazdkowy w Poznaniu, który bardzo szybko stał się popularny i zyskał pozytywną ocenę gości. Dysponuje 23 eleganckimi pokojami, restauracja serwującą wykwintne potrawy oraz profesjonalnym zapleczem konferencyjnym składającym się z 3 sal wielofunkcyjnych. Jest usytuowany w lesie, nad brzegiem jeziora Strzeszyńskiego a bezpośrednio przy hotelu znajduje się pole golfowe Solei Golf.  Czterogwiazdkowy Hotel Rezydencja Solei znajduje się w odległości 15 samochodem od centrum miasta.

Garden Boutique to elegancki i luksusowy hotel 4 gwiazdkowy w centrum Poznania. Znajduje się w zabytkowej kamienicy i dysponuje pokojami o różnej wielkości od 10 metrowych pokoi jednoosobowych po pokoje Superior o powierzchni około 20 m2. W Hotelu Garden boutique znajdują się również studia i apartament. Wszystkie pokoje są wyposażone w miejsce do pracy, telewizor plazmowy, komfortowe łazienki z prysznicem. W świeżo wyremontowanej kamienicy zajmowanej przez hotel 4 gwiazdkowy znajduje się również restauracja z letnim patio. Hotel nie posiada sal konferencyjnych, został stworzony po to, aby zapewnić wypoczynek i relaks po pracy.

W samym centrum miasta znajduje się inny hotel 5 gwiazdkowy w Poznaniu, NH Poznań. Nowoczesne wzornictwo i wykorzystane w hotelu meble są doskonałym przykładem sztuki użytkowej. Niepowtarzalny charakter czterogwiazdkowego hotelu znajduje wyraz w indywidualnie zaprojektowanych i wykończonych pokojach, których w hotelu jest 93. Zaplecze konferencyjne NH Poznań 4* to 3 sale konferencyjne umożliwiające organizacje imprez firmowych dla 80 osób lub bankietów dla takiej samej liczby gości. Restauracja w czterogwiazdkowym NH Hotel Poznań zaprasza na  wykwintne dania będące połączeniem wielu smaków inspirowanym międzynawową kuchnią. W hotelowym Spa można zażyć relaksu w saunie lub wybrać jeden z wielu oferowanych zabiegów.

Rezerwacja hoteli w Poznaniu  Centrum obsługi podróży służbowych Kompleksowa organizacja konferencji