eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Olsztynie

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Olsztynie

Mazury, pełne lasów i jezior są miejscem wakacyjnego wypoczynku dla wielu Polaków. Olsztyn jako stolica Mazur posiada ukształtowaną bazę hoteli 2, 3, i 4 gwiazdkowych oraz pensjonatów i kwater prywatnych.

Wśród hoteli 4 gwiazdkowych w Olsztynie najlepszą opinią cieszy się Hotel Dyplomat, uhonorowany dodatkowo nominacją do Wypoczynkowego Hotelu Roku 2014 przez Tygodniki Newsweek i Forbes. Jest to pierwszy i jedyny w rejonie Mazur hotel zaliczany do grupy hoteli boutiqowych. Dysponuje 25 pokojami i 3 apartamentami. Wszystkie pokoje elegancki design i najlepsze materiały wykończeniowe. W łazienkach znajdują się wyselekcjonowane linie kosmetyków i antyalergiczne ręczniki. Czują się tutaj dobrze goście, którzy odwiedzają Olsztyn w celach wypoczynkowych ale również goście biorący udział w konferencjach, imprezach incentive i innych spotkaniach firmowych. W celu maksymalizacji komfortu związanego z pobytem w hotelu Dyplomat goście mogą skorzystać z Podniebnego Gabinetu Urody „Beaute” i polecanych tam zabiegów.

Kolejnym przykładem hotelu 4 gwiazdkowego w Olsztynie jest Hotel Wileński, mieszczący się nieopodal starówki w odrestaurowanej w stylu neoklasycystycznym kamienicy. Wnętrza, kuchnia i gościnność nawiązują do najlepszych tradycji kresowych. Hotel Wileński to 27 pokoi o zróżnicowanym wystroju i standardzie oraz elegancki apartament. Na potrzeby spotkań firmowych w Hotelu Wileńskim udostępniono 5 pomieszczeń konferencyjnych , od małej kameralnej salki po salę konferencyjną dla 150 osób.

Wyjątkowym obiektem na mapie hoteli 4 gwiazdkowych w Olsztynie jest Centrum Konferencyjne & Spa na Mazurach Manor Hotel. Jest usytuowany nad jeziorem Żbik, zapewniając gościom z jednej strony możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju, korzystając ze wszystkich uroków Mazur a z drugiej bliskość miasta. Hotel dysponuje 130 pokojami, restauracją z mazurskim klimatem i Centrum Wellness & Spa składające się z dwóch basenów, sauny fińskiej i parowej i jacuzzi. Oferta aktywnego wypoczynku Hotelu Manor jest uzupełniona o  możliwość korzystania ze sportów wodnych, jazdy konnej, boisk do siatkówki plażowej i piłki nożnej oraz wiele innych mazurskich  atrakcji.

Rezerwacja hoteli w Olsztynie