eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Krakowie

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Krakowie

Baza hoteli 4 gwiazdkowych w Krakowie składa się zarówno z nowoczesnych obiektów, które powstały w ostatnich latach i adaptowanych budynkach zabytkowych, posiadających bogatą historię. Niektóre hotele 4 gwiazdkowe w Krakowie są ukierunkowane na turystów, inne na podróżujących służbowo pracowników i biznesmenów a jeszcze inne specjalizują się w organizacji imprez firmowych.

Czterogwiazdkowy Hotel Puro w Krakowie jest reklamowany sloganem „Kwintesencja nowoczesności w sercu tradycji”. Hotel dzieli koncepcję ze swoim wrocławskim bratem, wyposażenie pokoi jest na bardzo nowoczesne, specjalne meble firmy Vitra i wyjątkowo wygodne łoża Hilding zostały umieszczone wśród gadżetów elektronicznych. Światło, muzyka, klimatyzacja i inne udogodnienia w pokoju są sterowane za pomocą panelu dotykowego. W wyposażeniu pokoi znajduje się duży telewizor plazmowy współpracujący z komputerami i urządzeniami przenośnymi, mini bar i dostęp do internetu. Z pokoi w hotelu Puro można nieodpłatnie wykonywać połączenia z numerami stacjonarnymi. Krakowski Hotel Puro dysponuje również w pełni wyposażoną sala konferencyjną dla 25 osób i restauracją Dyskont One Brasserie & Bar, gdzie czytanie przy jedzeniu nie jest w złym tonie.Można tu zjeść śniadanie, lunch i kolację, zawsze przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

W 2011 roku rozpoczął działalność nowy hotel 4 gwiazdkowy w Krakowie. Queen Boutique Hotel jest zlokalizowany w centrum Krakowa i łączy tradycje z nowoczesnością, szczególna uwagę poświęcając na kultywowanie polskiej gościnności. Czterogwiazdkowy Queen Boutigue Hotel dysponuje 31 pokojami i apartamentami: pokojami Classic Room, pokojami Business Room z darmowym mini barem, pokojami Wawel View Deux, pokojami Sky Room na poddaszu i apartamentem Queen Suite. We wszytkich pokojach znajdują się wspaniałe łazienki z podgrzewaną podłogą, kompletem grubych ręczników, szlafrokami i wysokiej jakości kosmetykami pod własną marką Pure Herbs. Krakowski Puro Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi, jedna dla maksymalnie 100 osób oraz dwie mniejsze dla 30 każda, restauracją Amarylis i strefą Beauty & Spa gdzie dba się o kondycje i wygląd gości.

Innym, pełnym popisów designerskich hotelem 4 gwiazdkowym w Krakowie jest Hotel Kossak znajdujący się centrum Krakowa i dysponujący 60 pokojami, 3 restauracjami i nowoczesnym centrum konferencyjnym mieszczącym do 170 uczestników konferencji lub bankietu.

Jest wiele hoteli 4 gwiazdkowych w Krakowie oferujących indywidualne rozwiązania, ciekawe wzornictwo i różne formy uprzyjemniania pobytu gości. Warto zapoznać się z pełną ofertą hoteli 4 gwiazdkowych planując pobyt pod Wawelem. Rezerwacja hoteli w Krakowie