eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Kielcach

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Kielcach

Dzięki działalności Ośrodka Wystawienniczego Targi Kielce nastąpiła znaczna stymulacja rozwoju gospodarczego miasta a także całego regionu. Powołano już nawet Izbę Gospodarczą, której członkami jest ponad 60 wiodących przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim, a jej celem jest zacieśnienie współpracy i poszukiwanie dla swoich członków nowych partnerów biznesowych. Spółka Targi Kielce ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie wszystkich branż, ale szczególnie branży hotelowo – restauracyjnej, przemysłu spotkań i MICE.

W Kielcach powstało wiele nowych obiektów hotelowo – konferencyjnych, które są w stanie obsłużyć gości w każdym standardzie.

Hotele 4 gwiazdkowe w Kielcach reprezentują wysoki poziom i zapewniają gościom dobre warunki do pracy i odpoczynku.

Hotel Tęczowy Młyn już po raz kolejny uzyskał nominacje do prestiżowej nagrody Best Hotel Award 2014. Hotel dysponuje 100 pokojami jedno i dwuosobowymi utrzymanymi w spokojnej kolorystyce i kameralnej atmosferze. Hotel jest wyposażony we wszystkie udogodnienia, jakie powinien posiadać obiekt czterogwiazdkowy, a więc: całodobową recepcję, strzeżony parking, bezpłatny internet, etc. 5 sal konferencyjnych i salonik VIP determinują charakter hotelu jako biznesowy. Poza organizacją konferencji i spotkań firmowych, Hotel Teczowy Młyn specjalizuje się w eventach  i imprezach incentive.

Kolejnym hotelem 4 gwiazdkowym w Kielcach jest należący do sieci Best Western Hotel Grand. Oferta hotelu jest skierowana głównie do klienteli biznesowej, specjalizuje się w organizacji konferencji, sympozjów, imprez wystawienniczych i spotkań firmowych o różnym charakterze.

Trzeci 4 gwiazdkowy hotel w Kielcach klasy biznes, o którym trzeba wspomnieć to należący do polskiej sieci Qubus Hotel. W 2010 roku znalazł się w gronie 32 najlepszych hoteli według jednego z portali rezerwacyjnych i to najlepiej świadczy o jego renomie. Hotel posiada 90 pokoi, restaurację, salę konferencyjną i centrum fitness. Słowem wszystko co potrzebne do pracy i wypoczynku na najwyższym poziomie.

Rezerwacja hoteli w Kielcach