eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe w Gdańsku dla biznesu

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe w Gdańsku dla biznesu

Ze względu na swoją strategiczną lokalizację, urok miasta i dogodną komunikację Gdańsk jest coraz częściej miastem, w którym odbywają się spotkania biznesowe, konferencje międzynarodowe, szkolenia, prezentacje i inne firmowe imprezy. Bogata historia miasta i nadmorskie położenie gwarantują ponadto możliwość zorganizowania ciekawych imprez plenerowych i incentive.

Bazę umożliwiającą rozwój segmentu MICE są hotele 4 gwiazdkowe w Gdańsku, które w zestawieniu z obiektami 5 gwiazdkowymi, 3 gwiazdkowymi i hotelami ekonomicznymi dają możliwość noclegów przy każdym budżecie.

Hotel 4 gwiazdkowe w Gdańsku to 6 obiektów z profesjonalnie przygotowaną bazą konferencyjną, zapewniające pobyt w komfortowych warunkach i wiele możliwości spędzenia czasu wolnego.

Baza hoteli 4 gwiazdkowych w Gdańsku:

  1. Hotel Scandic Gdańsk, przedstawiciel sieci ponad 150 hoteli w Europie. Wyróżnia się indywidualnym stylem i specyfiką właściwa dla skandynawskiej gościnności. Hotel posiada 143 pokoje, 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, centrum biznesowe oraz restaurację i fitness z siłownią, sauną fińską i łaźnią turecką.
  2. Hotel Qubus Gdańsk, typowy miejski hotel o wysokim standardzie, przygotowany doskonale do obsługi gości biznesowych. Znajduje się w nim 46 wielofunkcyjnych pomieszczeń konferencyjnych wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny. Największa sala konferencyjna może pomieścić do 940 uczestnikó konferencji. Hotel Qubus Gdańsk słynie z wyjątkowych śniadań w restauracji hotelowej oraz niecodziennej atrakcji, jaką jest rejs łódką po Motławie dla gości.
  3. Hotel Gdańsk, to butikowy hotel zlokalizowany w odrestaurowanym spichlerzu na terenie Mariny Gdańsk. W hotelu znajduje się 96 pokoi i apartamentów i 4 sale konferencyjne zapewniające zorganizowanie konferencji dla 200 osób. Część gastronomiczna składa się z restauracji i kawiarni. Do dyspozycji gości jest ponadto hotelowe Spa
  4. Hotel Grand Cru jest kameralnym obiektem. W odrestaurowanych zabytkowych wnętrzach znajduje się 50 pokoi i 2 sale konferencyjne, które po połączeniu dają możliwość zorganizowania konferencji dla 100 osób.
  5. Hotel Hanza, niejednokrotnie nagradzany przez pisma branżowe i portale turystyczne. Hotel Hanza to 120 miejsc noclegowych, restauracja, bar, centrum odnowy biologicznej i 2 sale konferencyjne, z których każda pomieści 60 osób. Wyjątkowym atutem Hotelu Hanza jest lokalizacja w jednym z najpiękniejszych zakątków Starego Miasta, na brzegu Motławy.
  6. Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto. Hotel zarządzany przez sieć Accor, położony w niedalekiej odległości od Dworca Kolejowego i 15 kilometrów od Międzynarodowego Lotniska im. Lecha Wałęsy. Na część hotelową składa się 281 pokoi i restauracji U Heveliusza. Zaplecze biznesowe hotelu to 9 sal konferencyjnych, z których największa jest przeznaczona dla maksymalnie 250 osób.

Hotele 4 gwiazdkowe w Gdańsku ze względu na swoją lokalizację są też doskonałą bazą do uatrakcyjnienia spotkań służbowych i organizacji imprez plenerowych, gier miejskich, nadmorskich wycieczek. Rezerwacja hoteli w Gdańsku