eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe Lublin

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Lublin

Lublin jako stolica województwa jest również ważnym ośrodkiem kulturalno – biznesowym we wschodniej części Polski. Jest również ważnym centrum duchowym, z katolickim Uniwersytetem Lubelskim na czele. Liczba turystów odwiedzających Lublin w różnych celach stopniowo rośnie a miasto dysponuje już bazą hotelową, którą może zaoferować wymagającym klientom.

Wybrane hotele 4 gwiazdkowe w Lublinie:

  1. IBB Grand Hotel Lublinianka jest najbardziej reprezentacyjnym hotelem w mieście. Prestiżowa lokalizacja i zachwycająca elewacja zabytkowej kamienicy, bogato zdobionej unikalnymi detalami sprawiają, że Grand Hotel Lublinianka z powodzeniem może być wizytówką Lublina. Hotel dysponuje 72 pokojami, wykończonymi eleganckimi tkaninami i detalami stylistycznymi. Zabytkowy budynek został przeprojektowany tak, aby zapewnić maksymalna funkcjonalność wszystkich pomieszczeń. Stosunkowo kameralne zaplecze konferencyjne umożliwia jednak organizację imprez firmowych do 150 osób, z oddzielną sala na spotkanie zarządu i biblioteką, w której prezesi mogą negocjować kontrakty. W wolnych chwilach goście mogą korzystać z Shirin Spa relaksując się po dniu pracy.
  2. Na wyróżnienie wś®ód hoteli 4 gwiazdkowych w Lublinie zasługuje Best Western PLUS Hotel Korona Spa & Wellness. Stosunkowo nieduży obiekt dysponuje zaledwie 60 pokojami, z których każdy posiada indywidualnie regulowaną klimatyzację, telewizor LCD, biurko do pracy, bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Best Western PLUS Hotel Korona Spa & Wellness jest zlokalizowany w pewnej odległości od centrum Lublina, w spokojnej okolicy, przy trasie Warszawa – Kijów, do hotelu łatwo jest również dojechać ze stacji PKP i lotniska. Ponadto hotel dysponuje 6, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi.
  3. Hotel Europa to nie tylko jeden z najnowocześniejszych hoteli 4 gwiazdkowych w Lublinie ale z pewnością w całym województwie. Dysponuje 73 komfortowymi pokojami i 2 apartamentami prezydenckimi o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Zarówno pokoje i apartamenty mogą poszczycić się eleganckim wystrojem, funkcjonalnością i komfortem do pracy i wypoczynku. Restauracja Hotelu Europa serwuje dania polskie i międzynarodowe i gwarantuje gościom szeroki wybór win. Znajdujący się również w hotelu Klub Bohema jest doskonałym miejscem do niezobowiązujących spotkań w trakcie konferencji lub w gronie rodzinnym. Rezerwacja hoteli w Lublinie