eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe Łódź

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Łódź

W okolicy Łodzi krzyżują się transeuropejskie autostrady A1 i A2 a w samym mieście linie kolejowe łączące wschód z zachodem. Centralna lokalizacja jest jednym z czynników powodujących szybki rozwój gospodarczy miasta.

Łódź posiada dobrze rozbudowaną sieć hoteli o różnym standardzie, dopasowanych do różnych budżetów.

Andel’s Hotel Łódź to najbardziej luksusowy hotel 4 gwiazdkowy w Łodzi. Wielokrotnmie nagradzany Hotel Andel’s określa się bez żadnej żenady jako najlepszy hotel w Polsce. Jest usytuowany na terenie przylegającym do słynnej łódzkiej Manufaktury w postindustrialnym budynku. W hotelu jest 277 pokoi, apartamentów, oraz w pełni profesjonalne Centrum Konferencyjne o powierzchni 3100 m2 orazskySPAce, centrum Spa i fitness z wyjątkowym oszklonym basenem. Gastronomia w Hotelu Andel’s  to Restauracja Delight i Oscar’s Bar.

Pokoje i apartamenty posiadają oryginalny design, są na wskroś nowoczesne, utrzymane w jasnych barwach i typowym dla hotelu stylu będącym połączeniem nowoczesności z surowością fabrycznych hal z przełomu XiX i XX wieku. Pokoje są wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę z z wanna i prysznicem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor, dvd i sejf.

W Łodzi znajduje się pierwszy w Polsce Hotel Double Tree by Hilton. Jest usytuowany w śródmieściu, zaledwie 6 kilometrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego i kilometr od stacji kolejowej i jeszcze mniej do sławetnej ulicy Piotrkowskiej. Na 10 piętrze budynku znajduje się Spa i klub fitness czynne przez całą dobę, z basenem z którego rozpościera się widok na panoramę Łodzi. Pokoje i apartamenty są wyposażone w panoramiczne okna od podłogi do sufitu, duży sejf, mini bar i urządzenia dokujące do Iphonów. Hotel Double Tree by Hilton wyróżnia się zdecydowanie na tle innych hoteli 4 gwiazdkowych w Łodzi. Unikalne i nowoczesne wzornictwo i wykwalifikowany personel według amerykańskich standardów Hilton, zapewniają najwyższy komfort pobytu, zarówno gości indywidualnych i uczestników konferencji.

Warto również zapoznać się z ofertą, cieszących się równie dobrą opinią, innych hoteli 4 gwiazdkowych w Łodzi:  Ambasador Centrum 4*, Novotel Lodz Centrum 4*, Holiday Inn Łódź. Rezerwacja hoteli w Łodzi