eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe Bielsko – Biała

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Bielsko – Biała

Bielsko – Biała należy do najpiękniejszych miast południowej Polski, jest położona przy granicy z Czechami i Słowacją. Piękne krajobrazy i unikalne zabytki sprawiają, że Bielsko – Biała i okolica są bardzo atrakcyjne turystycznie. Strategiczna lokalizacja powoduje napływ turystów biznesowych do miasta.

Nie dziwi więc fakt, że w mieście o liczbie mieszkańców nie przekraczającej 180 tysięcy znajduje się 5 hoteli 4 gwiazdkowych.

Wyjątkowe miejsce pośród hoteli 4 gwiazdkowych w Bielsku – Białej zajmuje Hotel President, posiadający 120 letnią historię i będący połączeniem historii i luksusu.  Budynek w którym znajduje się hotel jest perłą neorenesansu z XIX wieku. Położony w centrum miasta, naprzeciwko zamku jest wizytówka Bielska . Wnętrza hotelu są równie okazałe co jego front. Hotel przeszedł generalny remont i w 2009 roku został ponownie oddany do użytku. Aktualnie dysponuje 41 pokojami w zróżnicowanej kolorystyce przyporządkowanej do piętra: bursztynowej, rubinowej, szafirowej lub szmaragdowej. Goście hotelu mogą zdecydować w której z tych tonacji najlepiej się czują i gdzie chcą mieszkać. W Hotelu President znajduje się również sala konferencyjna, centrum Wellness Organic i restauracja słynąca z doskonałej kuchni.

Stosunkowo nowym hotelem 4 gwiazdkowym jest Qubus Hotel Bielsko – Biała, oferujący 122 pokoje, 400 m2 zaplecza konferencyjnego i restaurację 4Elements słynącą z doskonałych, obfitych śniadań. Hotel jest położony w centrum miasta przy Galerii Sfera ze sklepami, usługami i atrakcjami rozrywkowymi.

Następny przykład 4 gwiazdkowego hotelu Bielsko – Biała jest elegancki Parkhotel Vienna, dysponujący 113 pokojami, 6 salami konferencyjnymi i restauracją Imperial. W hotelu odbywa się szereg imprez firmowych ale również zatrzymują się tutaj wymagający komfortu turyści i amatorzy zimowych sportów.

Ofertę hoteli 4 gwiazdkowych Bielsko –Biała uzupełniają: Hotel DSahara i Papuga Park Hotel Wellness & Spa.

Rezerwacja hoteli Bielsko – Biała