eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotele 4 gwiazdkowe Białystok

18 kwietnia 2019

Hotele 4 gwiazdkowe Białystok

Białystok, stolica Podlasia jest położony zaledwie 40 kilometrów od granicy z Białorusią, a przejście graniczne w Bobrownikach jest również bramą do Strefy Schengen. Tą trasą odbywa się ruch lądowy pomiędzy wschodem a zachodnią Europą a Białystok jest ważnym punktem tranzytowym.

W Białymstoku są dwa hotele 4 gwiazdkowe, o różnym charakterze, zapewniające jednak wysoki komfort wypoczynku i pracy.

Hotel Branicki jest najbardziej eleganckim hotelem 4 gwiazdkowym w Białymstoku, zaliczanym do kategorii boutique hotels. Hotel Branicki znajduje się w odrestaurowanym i zaadaptowanym  Pałacu Branickich i jest spadkobierca tradycji sięgającej 1913 i otwarcie Hotelu Ritz, wspólnego przedsięwzięcia bankierów rosyjskich i francuskich.

Pokoje w Hotelu Branicki posiadają indywidualny charakter i zróżnicowany standard, różnią się wielkością, meblami i aranżacjami. Na gości czekają pokoje standardowe i superior. Hotel Branicki dysponuje poza tym restauracją Oranżeria, która serwuje wyłącznie dania oparte na naturalnych składnikach. Oferta dla klientów biznesowych w Hotelu Branicki to 2 sale konferencyjne, z możliwością zorganizowania spotkania firmowego dla maksymalnie 100 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny  oraz zaplecze gastronomiczne. Hotel Branicki jest chętnie odwiedzany przez bardziej zasobnych klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Drugi, 4 gwiazdkowy hotel w Białymstoku jest położony w centrum miasta Hotel Gołębiewski. Jego lokalizacja i charakter sprawiają , że jest to hotel o profilu biznesowym ale centrum rekreacyjne w hotelu gwarantuje również wypoczynek i relaks. Główną atrakcją jest park Wodny Tropicana, z dwoma basenami, saunami, jacuzzi, zjeżdzalnią i jaskinią lodową. Oferta konferencyjna Hotelu Gołębiewski to 12 wielofunkcyjnych sal, z których największa może pomieścić nawet 900 uczestników konferencji.

Tak jak kiedyś, w komfortowych hotelach 4 gwiazdkowych w Białymstoku spotyka się wschód z Zachodem.

Rezerwacja hoteli Białystok