eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Wellness & SPA” Nowy Dwór” w Świlczy

25 listopada 2020

Hotel Wellness & SPA” NOWY DWÓR” w Świlczy jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, domowej gościnności z hotelarskim profesjonalizmem. Hotel charakteryzuje oryginalne wnętrze, bogata oferta wypoczynkowo- rekreacyjna, a przede wszystkim przyjazny i kompetentny personel będący do Waszej dyspozycji przez cały okres pobytu.
Sercem hotelu jest ogród z zadaszoną altanką – idealną do spędzania wolnego czasu w upalne dni oraz na organizację plenerowych atrakcji. Dodatkowo w ogrodzie znajduje się fontanna oraz plac zabaw dla dzieci.

Położony jest w doskonale skomunikowanej okolicy – zaledwie 7 km od Centrum Rzeszowa, 15 km od portu lotniczego w Jasionce, przy międzynarodowej trasie E4, ekspresowej S19, zjeździe z Autostrady A4. Bliskość ważnych punktów, a zarazem oddalenie od miejskiego zgiełku- wszystko to sprzyja atmosferze relaksu, skupienia i koncentracji.

150 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie, których wyposażenie tworzy doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.
Dysponujemy siedmioma klimatyzowanymi salami wyposażonymi w sprzęt audio- wizualny. Łącznie na salach mieścimy ponad 650 os. Największa sala mieści 300 os. w ustawieniu teatralnym, najmniejsza 15 os. przy wspólnym stole (narada).

Przy organizacji podróży służbowej pomoże Państwu firma Polish Travel Quo Vadis.

Menu restauracji zawiera tradycyjne i wyszukane potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. Nasi szefowie kuchni z jednakową starannością przygotowują drobną, szybką przekąskę, jak i wymagające cateringi dla nawet 2 000 os.

Do Państwa dyspozycji Gości hotel oddaje basen z plażą, jacuzzi, siłownię, strefę sześciu saun, strefę schładzania, sześć profesjonalnych gabinetów masażu i odnowy biologicznej.