eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel St.Bruno w Giżycku

10 sierpnia 2020

Hotel St.Bruno w Giżycku to odrestaurowany zamek. Znajduje się w nim 21 pokoi, w tym 6 o podwyższonym standardzie, oraz 2 skrzydła z 46 pokojami i 2 apartamentami. W części zamkowej podziwiać można zachowane elementy zabytkowej konstrukcji zamku, w tym częściowo odsłonięte XIII-wieczne fundamenty, wzdłuż których poprowadzono korytarz.

Przestrzenie wspólne hotelu oferują najwyższy standard i wygodę. Wszystkie korytarze i części wspólne są klimatyzowane, co zapewnia pełny komfort latem. Recepcja hotelowa pełni funkcję wygodnego lobby, służącego także jako miejsce spotkań. Biblioteka w baszcie, z antresolą i wygodnymi fotelami, czy sala bilardowa to dodatkowe propozycje spędzania wolnego czasu podczas pobytu w Hotelu St. Bruno na Mazurach.

Hotel posiada również 62 pokoje standardowe rozmieszczone w skrzydłach hotelu. Wykończenie i kolorystyka pokoi różni się, zwiększając przyjemność wyboru. Większość to pokoje dwuosobowe, dodatkowo 30 pokoi wyposażonych jest w bardzo wygodną, także dla dorosłego, rozkładaną dostawkę. Pokoje oferują bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia, obejmujący indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-SAT, telefon, radio, mini bar, zestaw powitalny do przygotowania kawy i herbaty oraz sejf. W każdym pokoju jest dostęp do bezprzewodowego bezpłatnego internetu Wi-Fi.