eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Promenada Biznes & Wypoczynek, Radom

14 września 2020

Promenada Biznes & Wypoczynek to kameralny hotel w Radomiu. Wysoki poziom usług zapewniają szczególny komfort pobytu, a doskonała lokalizacja i zaplecze konferencyjne czynią obiekt niezwykle atrakcyjnym dla biznesu. Hotel Promenada Biznes & Wypoczynek to przestrzeń z wieloma możliwościami: pobyty indywidualne i grupowe, wyśmienita kuchnia, taras, ogród letni z leżakami i grillem, konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, eventy i wypoczynek.

Hotel posiada własną restaurację. Jest ona idealnym miejscem na rodzinny obiad, biznesowy lunch i elegancką kolację. Wśród kulinarnych rozmaitości serwowanych przez kucharzy królują dania polskie w nowoczesnej odsłonie, przygotowane z naturalnych produktów. Ogromnym atutem restauracji jest przestronny taras, gdzie można rozkoszować się specjałami Szefa Kuchni popijając aromatyczne herbaty czy delektując się wybornym smakiem czerwonych lub białych win. Latem obiekt zaprasza wszystkich Gości do ogrodu z grillem.

Położony w strefie ciszy, wśród zieleni nad zalewem Borki, a jednocześnie z dogodną lokalizacją w pobliżu głównych dróg krajowych: trasa nr 7 Gdańsk – Kraków 800 m, trasa nr 12 Łódź – Lublin 500 m.

Hotel znajduje się jedynie 5 km od centrum miasta ( ok. 10 minut jazdy samochodem) i 8 km od portu lotniczego Warszawa – Radom ( ok. 14 minut jazdy samochodem), co sprawia, że jest łatwo i szybko osiągalny dla Gości indywidualnych i grupowych z całej Polski. Obok hotelu zlokalizowane są korty tenisowe. Główne atrakcje miasta i okolic:
– Grodzisko Piotrówka – odległość od hotelu 2,6 km
– Plac Stare Miasto – odległość od hotelu 3 km
– Muzeum im. Jacka Malczewskiego – odległość od hotelu 4 km
– Muzeum Polskich Rowerów – odległość od hotelu 5 km
– Muzeum Wsi Radomskiej – odległość od hotelu 6 km
– Muzeum im. Witolda Gombrowicza we Wsoli – odległość od hotelu 12 km
– Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku – odległość od hotelu 14 km
– Muzeum im. Jana Kochanowskiego w Czarnolesie – odległość od hotelu 50 km.

Liczba pokoi ogółem: 35, miejsc noclegowych: 50
Pokoje 1-osobowe: 17, w tym: 11 pokoi Superior, 6 pokoi Standard
Pokoje 2-osobowe typu TWIN: 13, w tym: 11 pokoi Superior, 2 pokoje Standard
Pokoje 2-osobowe z dużym małżeńskim łożem: 3, w tym: 2 pokoje Superior, 1 pokój Standard
Pokój dwuosobowy Lux:1
Pokoje dla niepełnosprawnych: 1
Promenada Biznes & Wypoczynek, Hotel , Radom – Podstawowe informacje

Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Radomiu znajdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl