eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Petite Fleur, Toruń

26 sierpnia 2020

Hotel Petite Fleur jest położony, w samym centrum Starego Miasta. Okolica jest pełna zabudowań charakterystycznych dla architektury gotyckiej, z silnymi wpływami renesansowymi. To magiczne miejsce pełne restauracji, kawiarni, pubów i klubów. W najbliższej okolicy znajduje się również wiele sklepów i butików. Centralna lokalizacja hotelu zapewnia także dostęp do wydarzeń kulturalnych. Spacerując po okolicy można odwiedzić okoliczne galerie, teatry, kino, muzea oraz wiele innych atrakcji.

Opłata miejscowa 2 pln/osoba/doba

Hotel butikowy Petite Fleur zlokalizowany jest w samym sercu toruńskiej Starówki, zaledwie 120 metrów od Rynku Starego Miasta, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Każdy pokój w hotelu Petite Fleur dysponuje łazienką, telewizorem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje typu deluxe są bardziej przestronne i obejmują dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja i lodówka. W cenę wliczona jest woda butelkowana.

O poranku w hotelu Petite Fleur serwowane jest urozmaicone śniadanie. Obiekt zapewnia także całodobową obsługę pokoju. Goście mogą bezpłatnie korzystać z kawiarni internetowej, która znajduje się na 1. piętrze budynku.
Na terenie obiektu mieści się restauracja specjalizująca się w kuchni francuskiej. Lokal ten oferuje również szeroki wybór francuskich win. Goście otrzymują 20% zniżki na posiłki w restauracji.

Zaledwie 250 metrów dzieli budynek od parkingu strzeżonego. Podczas zameldowania i wymeldowania samochód można zaparkować przed samym hotelem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z kawiarni internetowej.

Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Gdańsku znajdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl