eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Pałac Alexandrinum

3 sierpnia 2020

Hotel Pałac Alexandrinum jest hotelem w bliskiej okolicy Warszawy. Posiada bardzo nowoczesne sale konferencyjne, które umożliwią Państwu zorganizowanie profesjonalnych wydarzeń firmowych.
Niepowtarzalny wystrój wyróżnia obiekt i sprawia, że dla każdego Gościa staje się on oazą wypoczynku. Gustownie urządzone wnętrza, harmonijnie łączące tradycję z nowoczesnością, zachwycają od pierwszych chwil spędzonych w naszym pałacu. Zarówno lokalizacja, jak i atmosfera naszego obiektu sprzyjają organizacji: spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych, kolacji firmowych, wesel, rodzinnych wypadów za miasto. Szeroki wybór atrakcji w hotelu oraz jego okolicy umożliwia Gościom różnorodne formy spędzania wolnego czasu. Zadbaliśmy o to, aby każdy z Państwa mógł odpoczywać u nas w zależności od swoich upodobań i miał okazję do poznania przepięknych zakątków naszej okolicy. Podczas pobytu możecie Państwo zrelaksować się w eleganckim SPA & Wellness, skorzystać z basenu, jacuzzi i sauny, a w pałacowym parku czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, m.in stadnina koni, klimatyczny grill czy plac zabaw dla dzieci.

Hotel Pałac Alexandrinum zachęca komfortem i elegancją na każdym kroku. Stylowa restauracja zachwyci Państwa zarówno swoim wnętrzem, jak i bogactwem smaków. Każdy, kto szuka stylowego hotelu w Warszawie i okolicach, będzie zachwycony możliwościami, jakie daje Pałac Alexandrinum. Urzekający pałacową architekturą Pałac Alexandrinum to magiczny i komfortowy hotel 4-gwiazdkowy w okolicach Warszawy. To wyjątkowe miejsce położone jest zaledwie 13 km od granicy Warszawy, dzięki czemu możecie Państwo rozkoszować się ciszą, spokojem oraz bliskością malowniczego krajobrazu. Alexandrinum to pałac pod Warszawą, który oferuje Państwu pobyt w unikalnych wnętrzach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 30 komfortowo wyposażonych pokoi, nowocześnie urządzone sale konferencyjne, restaurację, kawiarnię, klub nocny.

Okolice Pałacu Alexandrinum to miejsce z mnóstwem lasów, ścieżek rowerowych oraz ciekawych miejsc historycznych. Sam park otaczający hotel to resztki parku krajobrazowego założonego na przełomie XVIII i XIX w. z kolistym stawem, w pobliżu ruin dworu (I poł. XIX wieku) Stanisława Grabowskiego – ministra Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego. Wycieczka po najbliższych okolicach hotelu to niezwykłe spotkanie z historią. W pobliskim Okuniewie można zobaczyć Cmentarz Parafialny z XIX w oraz Pomnik Żołnierzy poległych w 1920r w Okuniewie. Poświętne może poszczycić się murowaną kapliczką przydrożną zbudowaną ok. połowy XIX wieku. Wewnątrz znajduje się rzeźba Chrystusa Ukrzyżowanego, pochodząca z XVIII wieku. Poza tym warto odwiedzić grób rodziny Lelewelów, niegdysiejszych właścicieli Woli Cygowskiej. Znajduje się on na cmentarzu parafialnym.