eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Opera, Hotel , Sopot

2 września 2020

Hotel Opera jest położony blisko centrum miasta (500 m). Usytuowanie hotelu w zaciszu porośniętej wiekowymi drzewami doliny, w sąsiedztwie Opery Leśnej czyni hotel atrakcyjnym miejscem noclegu. Architektura budynku nawiązuje do funkcjonującej w tym miejscu w latach trzydziestych modnej restauracji goszczącej gwiazdy przedwojennych festiwali wagnerowskich.

Nawiązując do nazwy Hotelu każdy z pokoi nazwany jest imieniem bohaterów najsłynniejszych oper – Tosca, Faust, Otello, Figaro czy Carmen.
Prawdziwą ozdobą pokoi hotelowych są meble nawiązujące do stylu angielskiego z początku XX wieku, projektowane na specjalne zamówienie Hotelu Opera.

Wszystkie pokoje wyposażone są w : lodówkę, tv sat, telefon, sejf, prysznic lub wannę. Bezpłatny dostęp do internetu we wszystkich pokojach.

Na terenie hotelu znajdziecie restaurację i Pub. Restauraja DELMONICO CUT STEAKHOUSE, w której skosztują Państwo wołowinę o niespotykanych walorach kulinarnych, unikalną w skali europejskiej, a może i światowej. Wieczorem odpoczniecie w wytwornym Pubie z wygodnymi kanapami w stylu angielskim, gdzie można zapalić cygaro i napicia się dobrego wina.

Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Sopocie znajdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl